Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás a szerelemért... fórum

Fogyás a szerelemért... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyás a szerelemért...

1 2 3 4
2012. nov. 1. 22:41
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2009. aug. 2. 14:59

ó de kár :(

nagyon inspiráló írás!!!!!! GRATULÁLOK!

remélem olvasni olvasod még sorainkat :)

2009. jún. 1. 14:45

Sziasztok!


Aranyosak vagytok...

De...

A naplómban leírtam, hogy már nem szeretném folytatni a naplót, mert kiábrándultam a hoxa "lényegének értelméből"...

Egy darabig biztos, hogy nem írok, aztán ha a hitem visszatér... talán..


De egy időre búcsúzom.


Kitartást mindenkinek!


Klaucsi

2009. máj. 31. 10:07

Kedves Klaucsi!


Együltő helyemben végigolvastam az egész fórumot, és komolyan mondom, megkönnyeztem. Annyira ügyes vagy, kitartást és sok boldogságot kívánok neked! Írj kérlek gyakran, rengeteg erőt merítettem a cikkedből.


Én éppen egy hónapja jutottam el arra a pontra, hogy most már pedig elég, sovány ember leszek, és ezáltal sokkal felszabadultabb és boldogabb. Nekem is a párom segít rengeteget, noszogat, biztat és tudom, hogy nagyon büszke rám. Régebben mindig hozzátette, hogy pont úgy szeret, amilyen vagyok. Megkértem, hogy erről szokjon le, mert megint ellustulok. :)


Szép napot mindenkinek, én most éppen dolgozom, este viszont fitness... Már alig várom.

88. kerkira (válaszként erre: 83. - Klaucsi)
2009. máj. 30. 19:53
Anyááááám! Megdöbbentő a két fotó közti különbség. Nagyon csinos lettél Klaucsi! Gratulálok, nagyon tetszik a naplód is!
2009. máj. 29. 12:01

sziasztok

én is csak csatlakozni tudok!!!!

Nekem egy jó nagy adag motivációt jelent a cikked és te magad!!!

és a jelszavammá teszem a cikkedben írt mondatod,ami nagyon megfogott..."mert csodák igenis vannak"

puszi mindenkinek

86. lilura
2009. máj. 29. 10:40

Sziasztok!

A képgaliban láttam meg az előtte-utána fotót, úgy találtam ide, elolvastam a cikket is, majd az egész fórumot:). Klaucsi Te egy nagyon erős NŐ vagy:)! Gratulálok:). A könyv, amit irnál, szerelemről és diétáról szerintem tuti bestseller lenne:). A stílus pedig a sajátod, pont ez tesz egyedivé, ne hagyd, hogy elrontsanak:).

Persze van, amivel nem értek egyet:).

1. Minden pasi odavan a kövér nőkért, aki ezt nem vallja be azt hazudik... na azért ez így, ilyen formában nem igaz. Az Én Egyetlen spec. szereti ha valamivel kerekebb a fenekem a szokásosnál, de a vékony derekat is preferálja:). De pl egyik barátnőm egyik exe, amikor a leányzó felszedett pár kg-t annyira szekálta, hogy sokáig nem is szívesen vett fel szűkebb ruhát-pedig közel sem volt kövér, 178 cm-62 kg, de mégsem az a pálcika, ami neki bejött.

2. Azért vagy több, mert belül még kövér nő vagy. Emiatt miért lennél több? Legyél több a kitartásod, az akaraterőd miatt, de pont ezért? Én kifejezetten kövér sosem voltam-kopp-kopp:) voltak husisabb időszakaim, de ennyi. Maximum úgy érteném, hogy akinek volt már súlyfeleslege-főleg gyerekkortól, az jobban fel tudja venni a harcot a kilókkal, mint aki soványnak született és időközben hízott meg.

2009. máj. 28. 13:53
Szia Adryka21! Van valami elképzelésed, hogy hogyan is kezdd el? Sok sikert!! :)
2009. máj. 28. 11:29
Klaucsi gratu a kitartásodhoz, nagyon ügyes vagy, én most kezdem, most nézegetem a fórumokat...83 kg-ról indulok...és tavaly még 70 voltam....én aza tipus vagyok aki ha rossz kedve van avyg szomorú eszik...hááát én ezt tettem..meg is lett az eredménye:S
2009. máj. 14. 21:55

Remélem, mindenki jól van... :-)

A naplóba már többször írtam, bízom benne, motiváló hatással.

Kitartást és sok puszit küldök minden csodaszép teltkarcsú sorstársamnak! :-)

82. c3194ec9c7 (válaszként erre: 81. - Bared)
2009. máj. 3. 08:40
Igen én is igy érzem.
81. bared (válaszként erre: 27. - Zsuzsa88)
2009. máj. 2. 22:13
szerintem neked nem a külsőddel,hanem a lelkeddel van nagy baj((
2009. ápr. 24. 14:47

A hétvégén teszek fel képet. Most nem soká húzok haza, jön hozzám a drága... mintha kergetnének, úgy fogok rohanni a buszmegállóhoz, hogy minél előbb hazaérjek. :D Főzök vacsit.

Izomlázam van... de holnap délután megint megyek a terembe... kezdek hozzászokni ehhez a ritmushoz. Nagyon komolyan veszem és úgy érzem, ez már csak a hozzá állásomon múlik. Az pedig rendkívül pozitív. :DD A naplóban majd beszámolok a ma estéről.

Puszi mindenkinek!

79. gg_dori (válaszként erre: 76. - Klaucsi)
2009. ápr. 23. 22:24

Szép jó estét! :) Látom, alakul a napló is :)

Szerintem teljesen megelégszünk egy fej nélküli képpel is, bár kíváncsi lennék a kisugárzásban történt változásra is, de azt talán képen nem is lehet. Szóval várjuk! :)

jó éjt! :)

78. o.andi
2009. ápr. 23. 18:03

Szia!


Olvastam a cikked...aztán a naplódba is belenéztem.

Látod én duci vagyok...de viszon szeretem magam.Igaz szeretnék vékonyabb lenni,viszont nincs

hozzá elég eröm.

Igazából azért szeretnék lefogyni hogy könnyebb legyen a mozgás...nehezemnre esik lehajolni,szégyen nem szégyen de igy van.

Viszont én ettöl függetlenül szeretem magam.

Amit teszel szerintem magadért kell tenned,nem a szerelemért.

Ez privát vélemény,és nem is kritikának szántam.Kitartásod viszont példaértékü.

Mit csináltál hogy igy sikerült a fogyokúra...miket ettél??

Van fennt képem egyébként..ha gondolod megnézheted.


Sok sikert továbbra is...mindenhez:-))))

Andi

2009. ápr. 23. 17:47

Na mentem a második edzésre.

pusz

76. klaucsi (válaszként erre: 73. - Sodrika)
2009. ápr. 23. 17:47

Lányok!

Korábban már talán priviben is írtam több mindenkinek.

Nem szeretném megmutatni az arcom, mert egyszer egy másik fórumon már volt ebből vita, a munkahelyem nem engedi meg, hogy nyilvános fórumokon írjak. Sokan ismernek, s a munkámban ez presztizs vesztés... mármint hogy a magánéletemről és a lelki vívódásaimról írok. Ha nektek megfelel, tehetek fel olyan képet, amin az arcomat eltüntetem... azt sajnos nem lehet, mert túl fontos a munkám.

A satírozós vagy fejlevágós képekben benne vagyok... majd kitalálok valamit. Végülis a test a lényeg. :D

75. klaucsi (válaszként erre: 74. - Katthy)
2009. ápr. 23. 17:42

Szia Katthy!


Kicsit féltem az elején, hogy "bántani" fogsz, aztán örömmel láttam, hogy a teljes sztori után nem csak én látom a happy end-et.

Az az igazság, hogy a kettőnk közötti vonzalmat ő indította el. "Csinos vagy ma, gyönyörű vagy, stb...". Először nem is úgy néztem rá. Aztán amikor el kezdett dícsérni, egyszer leült mellém és megéreztem az illatát. Na akkor indult el bennem valami, de annak hatására, hogy olyan szépeket mondott. Azt éreztem, kacérkodik velem. A kacérkodások pedig valósággá váltak. A kolléganőim kuncogva hallgatták végig a beszélgetésinket a munkahelyemen, s ámulattal figyelték, ami közöttünk alakul. Munkahelyi kapcsolatból lettünk barátok. Eleinte szakmai okokból, később pedig már "csak úgy" is felhívott a telefonomon, s miután a szakmai kapcsolatunk tárgya befejeződött, ő azután is bejárt a munkahelyemre beszélgetni... tehát tulajdonképpen neki tetszettem először... az pedig, hogy meg akartam változni, neki köszönhető, mert ő ébresztett rá, hogy a külvilág számára is érzékelhető a kishitűségem, az el nem fogadásom... ha ő nincs, ma is kövér lennék. Jött ez a férfi és azt sugározta felém, szeressem magam. Egyszer, még ducin azt mondta nekem: gyönyörű vagy, csak nem hiszed el... ezek után ne akartam volna megváltozni??? Érted már? Általa, de magam miatt tettem. Mert nem akartam sötétben szerelmeskedni, akartam strandra menni és boldog akartam lenni vele, ellenérzések nélkül. S ma szinte el sem hiszem, hogy megálmodtam magamnak ezt a szerelmet és megkaptam. Persze magamnak köszönhetem. Azt mondta, hogy a kisugárzásom fogta meg. Ahogy beszéltem hozzá, ahogy intéztem az ügyeit. Csak legbelül voltam összetörve... de mellette kinyíltam, mint egy fényét vesztett rózsabimbó. :DD Szeretem...

74. Katthy
2009. ápr. 23. 15:28

Üdvözlet!

Véletlenül találtam a cikkedre, és mivel már cím elég határozott reakciót váltott ki belőlem, úgy döntöttem, végigolvasom.

Remélem, nem veszed majd sértésnek az őszinteségemet, mert összességében nagyon örülök a sikerednek, és gratulálok mind ahhoz, hogy harmóniában kerültél önmagaddal, mind pedig ahhoz, hogy megtaláltad a szerelmet. Senki nem kívánhat magának ennél többet.


Tehát fél órája épp nagyon igyekeztem elfoglalni magam, nehogy időm jusson a szakdolgozat-írásra, ekkor botlottam bele a cikkedbe. Mikor megláttam a címét, az volt az első gondolatom, hogy "na, megint egy holdkóros". De tényleg. Nagyon nem tetszett az ötlet, hogy valaki más kedvéért akarsz lefogyni, mert ez azt jelenti, hogy saját magadat sokkal kevésbé szereted és tiszteled, mint azt a bizonyos embert. Márpedig egész addig, amíg magaddal nem jutsz dűlőre, nem várhatod el, hogy mások szeressenek - azaz elvárhatod, csak éppenséggel akkorát fogsz koppanni, hogy még Tihanyban is hallani fogják, ráadásul még neked fog feljebb állni. Az önbizalom, és az ebből áradó vonzalom (mert az önbizalom, hacsak nem lép túl egy bizonyos határon, nagyon is vonzó, lássuk be) belülről fakad, és aki mást mond, az hazudik. Mazochista énemnek köszönhetően viszont kezdeti ellenérzéseimet elhessegetve tovább olvastam, és szinte meglepődve vettem észre, mennyire magával ragadott a történeted.

Az eleje maga a keresetlen igazság a halogatással, irigy pillogásokkal, vizesre sírt kispárnákkal és "engem senki sem szeret!" mártírkodásokkal egyetemben. Tegye fel a kezét az, aki még egyiket sem követte el! Na ugye. A keserűség meg csak gyűlik és gyűlik, mint a pohár, ami a csöpögő csap alá van téve - és a poharak ugye nem úgy vannak kalibrálva, hogy a végtelenségig bírják. Egyszer eljön az a pont, mikor túlcsordulnak. Ez súlytól függően más és más formában jelentkezik, de a lényege ugyanaz: a test és a lélek megunta, hogy folyamatosan semmibe veszik az üzeneteiket, és úgy döntenek, egyértelműen tulajdonosuk értésére adják: Ez így NEM mehet tovább.

Nálad a határt A Férfi szerelmének az elnyerése jelentette - bevallom, azon kaptam magam, hogy izgulok érted, nehogy csalódás érjen, és ezzel minden a dugájába dőljön. Olyan idális képet festettél róla, hogy szinte biztos voltam benne, hogy ebből baj lesz, mert az életben közel sem végődik minden happy enddel, ráadásul a szövegből úgy tűnt, mintha csakis és kizárólag attól várnád, hogy beléd szeressen, hogy lefogysz.

De mikor megemlítetted, hogy a kiszemelt illető (akinek ezúton is sok boldogságot kívánok veled) már a kezdet kezdetén vonzódott hozzád, és csak arra várt, hogy te is hasonlóan kezdj érezni saját magaddal szemben, megnyugodtam (és irigykedni is kezdtem, ha már az elején beharangoztam, hogy őszinte leszek, nem is tagadom :)) ). A fórumot átböngészve pedig igen nagy örömmel olvastam, hogy tényleg sikerült lefogynod, és tényleg sikerült behálózni a herceget is. Nesze neked happy end! :)

Kívánom, hogy a boldogságotok még nagyon-nagyon sokáig tartson, másoknak pedig azt, hogy merjetek nagyot álmodni, és legyetek ti is a kivételt erősítő szabály!


Katthy

73. Sodrika (válaszként erre: 72. - Klaucsi)
2009. ápr. 23. 13:16

Szia!

Nem lehet hogy nem ittál eleget és azért fáj a buksid ,egyébként meg azt akartam kérdezni hogy nem tennél fel képeket magadról?

Naggggyyyoonn kiváncsi vagyok egy előtte-utána képre, de azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül, ha jól emlékszem valaki már pedzegette ezt a fénykép dolgot.

Pusza

2009. ápr. 22. 09:52

Sziasztok!

Persze, persze... hagyjuk a stílusokat. De azért hadd essen kicsit rosszul, hogy valaki, aki nem ismer, bele szól az egyéniségembe.

De ezzel lezártam a témát.

Nekem is fáj a fejem és nagyon izomlázam van. A tegnapi edzés tényleg betalált. Mindenem fáj. :)) De az a jó!

Szép napot mindenkinek!!!

És persze kitartás a fogyózóknak!!! :D

2009. ápr. 22. 09:49

Csatlakozom az előttem szólóhoz nagggyon szép napot mindenkinek!

Ma gyümi napom van úgyhogy erős félelmeim vannak hogy fogom bírni úgyhogy szurkoljatok!

2009. ápr. 22. 09:32

Szép jó reggelt mindenkinek! :)

Ami a stílust illeti, mindenki más. Ez így van jól, szerencsére senki nincs kötelezve arra, hogy mások írásait olvassa. De mielőtt nagyon megharagudnátok Apple20099-re: azért ő is kifejezte korábban elismerését :) Felejtsük el ezt a stílus kérdést, a tartalom a lényeg és az bizony igen tanulságos sokszor!

Egyébként is, szét akar robbanni a fejem (ez a csokielvonó tünete lehet... :) ), úgyhogy ma csak vidám, nyugis dolgokról beszéljünk! :)

Napsütéses szép napot mindenkinek! :)

2009. ápr. 22. 09:25
Ez betalált!
2009. ápr. 21. 23:11

Kedves Apple20099!


Ez az én cikkem, az én életem, az én írásom... Hadd írjam úgy, ahogy nekem jól esik. Nem fogom meghazudtolni magam és másmilyennek mutatni az egyéniségemet mint amilyen. Ha nem tetszik, ne olvasd. Azoknak írom, akik motivációra vágynak. Aki nem ezért olvas, azt nem is értem...

Szóval kérlek, ezt a stílust hagyjuk inkább...

Köszcsi!

67. c3194ec9c7 (válaszként erre: 66. - Klaucsi)
2009. ápr. 21. 16:23

nem akarok nagyon beleszólni, mert eddig minden irásodat elolvastam, de ezt a negédes stílust, nem lehetne félretenni belőle?

pl: köszcsi stb.


ui: csak jó indulatból mondom...

66. klaucsi (válaszként erre: 65. - Sodrika)
2009. ápr. 21. 15:50

Szia Sodrika!


Köszcsiiii! :DDD

Jól esik, amit írtál.

Hidd el, Én is izgulok... néha olyan, mintha egy mexikói sorozat főszereplője lennék. Betti a csúnya lány effekt... :D

Most értem haza, pakolok, fél ötkor indulok az edzésre. 17:00-kor kezdem az "izmossá formálom a hátsómat" projekt. :)) Olyan izgi.... ma 2-szer beszéltem a Hercegemmel, kicsit depis volt. Sok a munka. Azt mondta, csak akkor érzi jól magát mostanság, ha velem van. ANYÁÁÁÁÁÁÁM! Ez most tényleg velem történik???? :DDDDDDDDDDDDDDD

2009. ápr. 21. 14:26

Klaucsi!

Szia!

Végigolvastam az egész fórumot ANYÁM!!!!!

Nemsemmi csaj vagy!

Eszméletlen hogy tudsz írni, ne gondolkozz vágj bele a könyvbe biztosan hatalmas siker lesz!

Ahogy olvassa az ember az írásod abszolút beleéli magát, és ahogy bontakozik a történeted úgy izgul és örül az emberlánya veled érted!

Nagyon-nagyon sok sikert kívánok még az életben neked!

És kívánom hogy maradj mindig ilyen boldog vele!

JJJJaaaaaa és nem utolsó sorban várjuk (azt hiszem ezt minden fórumolvasó nevében mondhatom) a további randi és egyéb történéseket story-kat!

64. gg_dori (válaszként erre: 63. - Klaucsi)
2009. ápr. 20. 21:51
Mindenképpen! :)
2009. ápr. 20. 21:44
Dori! Úgy döntöttem, hogy naplóban is folytatom a velem történteket. Így időrendi sorrendben tudom elmondani, épp mi történik. Az edzéseket, a további diétát, a boldogságomat... bizonyára továbbra is lesz nehéz nap, de reményeim szerint innen már könnyebb lesz. Ennek ellenére mindent szeretnék leírni a naplómban. Remélem, "törzsvendég" leszel... :DD
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook