Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogszabályozással kapcsolatban kérdeznék fórum

Fogszabályozással kapcsolatban kérdeznék (beszélgetős fórum)


1 2
24. zsuzsu 12 (válaszként erre: 23. - 3fcc53e39c)
2012. jan. 15. 21:07

Hát állítólag az első pár nap nem valami jó mivel fáj meg nem tud enni az ember volt aki 2 hónap alatt 8 kg.t fogyott.((

Hát nem egy jó hír de reméljük nem így lesz:)

23. 3fcc53e39c (válaszként erre: 22. - Zsuzsu 12)
2012. jan. 15. 20:26
azt igérte nem lesz! :) majd jelentkezem, jövök a rémhírekkel! :D Gondolom az első napokban nem leszek kipihet, firss üde, jókedvű, de ki látja ezt? Még jó hogy itthon vagyok :)
22. zsuzsu 12 (válaszként erre: 21. - 3fcc53e39c)
2012. jan. 15. 20:21

:(

Szerintem nem lesz majd azért irj mi volt meg persze várom a naplódat:)

Neked nem tudod lesz ilyen hid vagy mi a szájpadlásodnál?

21. 3fcc53e39c (válaszként erre: 20. - Zsuzsu 12)
2012. jan. 15. 20:14
Érdekesek az árak... Én kedden megyek felrakatni, elvileg 1 évig kell majd hordanom. Kicsit izgulok, mert a kisfiam lefejelt és lett egy dudor a számon belül, remélem ez nem lesz akadály.
20. zsuzsu 12 (válaszként erre: 19. - 3fcc53e39c)
2012. jan. 15. 19:34

Hú akkor jó:)én is elmegy egy konzultációra minél előbb és megkérdezem akkor majd, hogy smint lesz

hát remélem nem kell sokáig hordani mivel nem olyan "rossz" a fogam:)Amint tudok valami infót majd megirom:)Volt ahol az alap fém fogszabályzó 180 ezer de volt ahol csak 90 ezer úgy nézem ahány hely annyi féle ár

És Te mikor mész dokihoz?

19. 3fcc53e39c (válaszként erre: 18. - Zsuzsu 12)
2012. jan. 15. 19:00
nem is vészes a fogad! Ne aggódj a gyökérkezeltek miatt, már megkérdeztem én is a dokit, nem fog kitörni! :)
2012. jan. 15. 09:48

Na feltöltöttem a képeket.

Azt még tudni kell sajnos van már 3 gyökérkezelt fogam ezért is félek egy kicsit nehogy kitörjenek:(

Látszik a bal szemfog az az egyik gyökérkezelt és az zavar a legjobban ahogy kiáll legfőképp az miatt szeretném megcsináltatni a fogszabályzót

17. zsuzsu 12 (válaszként erre: 16. - 3fcc53e39c)
2012. jan. 15. 09:04

:)

Én most rakok fel az adatlapomra egy képet a fogamról különböző oldalról kiváncsi vagyok mit mondtok:)

Barátnőmnek van most csináltatta tegnap mondta a hagyományod van neki és 180 ezer volt a felsőre ugyan ennyi lesz az alsóra is:(((

Hallottam már olyat, hogy volt akinek az alsót is kellett állítani ha a felsőt is hát én biztos nem teszek fel alulra egy a pénz miatt másrészt semmi baja az alsónak nehogy már azt állítgassák majd

16. 3fcc53e39c (válaszként erre: 15. - Zsuzsu 12)
2012. jan. 14. 21:14

Egyébként nekem sem durva, anyósom meg is kérdezte hogy minek. De azért nem szép na, és mindig is utáltam a fogsorom.

Húúúú asszem ugyanazokat a képeket, naplókat néztük! Meg is kérdeztem a dokim, nekem olyan tágító vagy mi a szösz, nem fog kelleni, a gumin meg reménykedem hogy nem lesz.

2012. jan. 14. 21:04

Ági mindenképp leszek olvasód:)

Én olyat szeretnék aminek a sine meg a kapcsok átlátszóak asszem drága tudom de hát egyszer fogok ilyet hordani:)

Én is csinálok majd naplót:)

Nekem szerencsére nem durva a fogam sokan azt mondják felesleges csak engem egy kicsit zavar, hogy a felső fogsorom gondolom ahogy a bölcsesség fog kinött előre torlódott

A másik az, hogy nézegettem egy két oldalt et émában és hát láttam ahol van ilyen gumi is a 2 fogsor között meg ahol a szájpadláson ilyen hid vagy mi van na azt nem szeretnék:(((((

2012. jan. 14. 10:27
Én is elkezdtem már, voltam megbeszélésen, lenyomatvételen, röntgenen, aztán az egyik fogam begyulladt és most a gyökérkezelés miatt egy kicsit szünetel a dolog. Úgy néz ki, hogy ebben a hónapban végeznek és akkor már csak egy konzultáció van hátra, és én is fogszabis leszek.:D
13. 3fcc53e39c (válaszként erre: 12. - Emily222)
2012. jan. 14. 07:50
Húúú ez kemény lesz.... de már nincs visszaút! Már én is csak a végeredményre gondolok! :)
2012. jan. 13. 23:48
Nemcsak az éjszakainál, a ragasztottnál is :D...de nyugi, nem vészes :D. Rosszabb az, amikor reggel felébredsz és észreveszed, hogy a drót teljesen belevésődött a húsodba! Belül szörnyű milyen vágások lettek a számon. Persze erre is van megoldás, kaptam valami viaszfélét, de az se sokat segített. Mindezek ellenére megérte, mert tényleg sokkal szebb lett a fogsorom, na meg megszoktam a fájdalmat, így már olyan vagyok, mintegy fakír :D:D:D:D.
11. 3fcc53e39c (válaszként erre: 8. - Emily222)
2012. jan. 13. 22:01
Jujjjj.... nyugtass meg, hogy csak az éjszakainál érezted hogy mozog a fogad!
10. 3fcc53e39c (válaszként erre: 7. - Zsuzsu 12)
2012. jan. 13. 21:59

Viccelsz? 35 leszek! :DDDD

A naplót konkrétan nem hiszem hogy vezetni fogok, de fotókat fogok készíteni. És szívesen beszámolok a szenvedésemről majd ha érdekel :)

9. zsuzsu 12 (válaszként erre: 8. - Emily222)
2012. jan. 13. 19:52

És tényleg mozognak majd a fogak?:((

30 évesen félek még bajt tesznek benne

2012. jan. 13. 18:53
Nekem volt mindkettő. A ragasztott esetében a felrakás eléggé fájdalmas (hátul a gyűrűt rányomják a fogra). Amúgy mikor húznak a dróton pár napig fáj, alig tudsz enni, de utána megszokod és semmi sem lesz akadály (még egy alma sem). Szerettem mert minden hónapban más gumikat válogattam és egyszer rózsaszín árnyalatokban díszelegtem, máskor meg citromsárgában, zöldben....Menő voltam ;)... Az éjszakaival az volt a gondom, hogy abba beszélni nagyon nem lehet, a másik, hogy nyáladzik az ember tőle :). A legrosszabb azaz érzés, amikor tudod mozgatni a fogaidat...jajjjjj..annyira nyomta a fogszabályzó, hogy teljesen instabil lett a fogsorom :D....de megérte, mert mostmár sokkal szebb, mint volt :D
7. zsuzsu 12 (válaszként erre: 6. - 3fcc53e39c)
2012. jan. 13. 18:41

És vezetsz majd naplót ?:)esetleg szivesen olvasnám, hogy alakul majd a fogad sorsa:)

Egyébként most olvasatm egy naplót egy lány történetét irta le hát meg vagyok döbbenve hogy mennyi szenvedéssel jár és milyen fájdalommal hát nem tudom bele vágja igy majd 30 évesen:(

2012. jan. 13. 18:27
Szia! Én pont kedden vágok bele, kb 1 óra alatt fogja feltenni. Nem volt röntgen, a többiről meg később tudok nyilatkozni. Ja az ár meg 150 a fém 200 a fehér álkapcsonként. Sok helyen lehet részletre fizetni, úgy teljsen elviselhető. Havonta fogok visszajárni.
5. zsuzsu 12 (válaszként erre: 4. - Sirga)
2012. jan. 13. 18:20
Értem most olvastam, hogy bizony nem lesz egy olcsó dolog kb 100-200 ezer között lesz:(
2012. jan. 13. 18:18
Havonta állítanak rajta, ezt jól gondolod. Unokahúgomnak volt, ő mesélte, hogy eleinte kényelmetlen, de simán megszokta, egy idő után nem zavarta. Néha állítás után kicsit fura volt neki egy rövid ideig, de ennyi. :) Szépek lettek a fogai!
3. zsuzsu 12 (válaszként erre: 2. - 6f4ed91892)
2012. jan. 13. 17:53
Nekem volt éjszakai azt eltudtam viselni ez is kb ahhoz hasonlit majd?Gondolom a doki állít majd mindig rajta havonta
2012. jan. 13. 17:49
Ez mind fugg attol, hogy kihez, hova mesz es az, hogy mennyire faj e meg ember fuggo, valakinek alig, valaki meg majdnem besz...:)
2012. jan. 13. 17:43
Szeretném kérdezni, hogy mi a menete ha állandó fogszabályzót szeretnénk mármint kell e előtte röntgen mennyi idő alatt van kész és mennyire kellemetlen elviselni és tudtok e vele rendesen beszélni meg ilyenek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook