Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogorvos terhesség alatt? fórum

Fogorvos terhesség alatt? (tudásbázis kérdés)


11. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 22:01
te tudsz vmit, amit en nem🤣🤣🤣
10. BeauIieu (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 20:01

A fogorvos helyi erzestelenitot hasznal.


De amugy ha ez tudna a beagyadodast befolyasolni, inkabb varnal amig megfogan, kihordod, szoptatod, es addig kirohad a fel szad? Ha korona kell, nem kicsi a hiany. Nekem elozo heten potoltak csappal, ami volt mar korabban is, es azt mondta a fogorvosom elotte, ha megint kitotik, jon a korona (szerencsere megsem).


Es tudom, ez a fogorvosi szakvelemeny meg terhesen is, mehetsz, amit miert nem a fogasztol kerdezel? O fog kezelni, pontosan megmondhatna az erzestelnitot mit fog hasznalni.

Nekem olyan felszini toresek voltak, hogy elkezdtuk erzestelenites nelkul (a metszofagba a forma miatt kellett csap), es mivel a rotgetn sem mutatja az idegeket, es altalaban melyebben vannak, kelett egy minimalis ido, hogy erezzem a szukseget.


Ha meg "kisteso" nem hallottal rola, hogy az nem megy pikk-pakk? Osszedol a vilag, ha a harmadik idopont utan hagyod el a gogyot/dobjatok el az ovszert/ szedeted le a spiralt?


Meg megy dolog: mert en redszresen leharapom, lezsiszolom a fogam almomban. Baleset vagy rossz alvo vagy? Ha azutobbi csinaltass egy fogsint, mert baromira megeri.


Es sok sikert a kovetkazo babahoz! remelem, nem olyam lesz, mint azegyik kollegamnak, aki atment lakodalmas kutyaba.

2021. okt. 6. 19:27

Érzéstelenítő nem veszélyes ilyenkor, legalábbis a fogorvosom szerint. Ezt direkt megkérdeztem, mert fogok várandósságom alatt is fogorvoshoz járni. Nekem gyakran kilyukad a fogam sajnos.


Másrészt biztos, hogy első, hogy rendbe tegyék a fogaidat. Most azért könnyebb lesz elviselni, mint esetleg babásan, amikor az ember amúgy is fáradt és érzékeny lehet.

8. Bichi (válaszként erre: 7. - Bichi)
2021. okt. 6. 18:36
?
7. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 18:36
Ez egyébként honnan jött, milyen összefüggés lenne a kettő között
6. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 17:10
A helyedben megcsináltatnám a fogaimat és utána próbálkoznék. Így semmilyen gyógyszer, fájdalomcsillapító vagy érzéstelenitő esetleges mellékhatásától nem kellene tartanod.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Papája)
2021. okt. 6. 13:00
Szóval ez riaszt el,mert félek nem lenne e negatív hatással a beágyazódásra.Hála istennek neked minden rendben volt🙏
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - BeauIieu)
2021. okt. 6. 12:59
Oldalt letört az egyik nagyon és most arra az egyre rak a fogdoki egy koronát.
3. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 12:52
Gondolom, azért jelentkeztél be, mert valami gond van, ha három időpontod is van. Ha hagyod tovább romlani, az biztos nem segít.
2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 12:49
Nyugodtan szegjék rendbe a fogaidat mielőbb, mert a terhesség úgy is igénybe veszi. Nem lesz semmi baj, az én fiam is fogászati kezelés alatt fogant.
2021. okt. 6. 12:36
Tervben a kistesó,viszont nekem lesz 3időpontom a fogdokinál.Az lenne a kérdésem,hogy szabad már most próbálkozzunk,vagy a fogorvosi eljárás a beágyazódásra rossz hatással lenne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook