Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogkezelések árai online fórum

Fogkezelések árai online (tudásbázis kérdés)


9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Liliom10)
2022. jún. 22. 14:54
:-o Ennek utánajárok...
8. globus (válaszként erre: 6. - Jooeva)
2022. jún. 12. 21:08

Én is magánba járok, pedig kapásból lenne állami fogorvos ismerős... még tömésre is.

Államiban nincs olyan modern eszköz, felszerelés, anyag. Teljesen más a mintavétel. Ahová járok, ott jelen van a fogtechnikus, megbeszéli orvossal és velem a tervezett munkát. Kapok anyagokat otthoni ápoláshoz, szájöblítőt, fogköz kefét.

7. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 20:53
Úgy tudom, OEP-es rendelőben nincs implantáció, csak magánrendelőkben.
6. jooeva (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 19:35

A körzeti/állami fogászat drága és lassú. Jóformán a húzás, fogkő eltávolítás ingyenes.

Jártam én hónapokig körzetihez, nem lettem előrébb. Nem jól idegelte ki a fogam. Mehettem magánba.

Valóban nem olcsó, de mi maximálisan elégedettek voltunk az ellátással, én tavaly, párom 3 éve tetette rendbe a fogait. Sőt, neki kihúzták az összeset, implantokat ültettek be és arra került a fogsor, kb. fél év alatt lett kész és azóta is problémamentes.

5. vigyefene (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 19:07
Csak a neten érdeklődtem, a kérdésedre nem tudom a választ, mert nem Magyarországon élek.
2022. jún. 12. 19:06
a magános árakra én is rágugliztam már
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2022. jún. 12. 19:05
Magánban ugyanannyi mint "sztk" rendelőben? Azért lennék kíváncsi a különbségre, hátha (mint írtam) megspórolhatnék valamennyit.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 18:20

A Google-barátom azt mondja h vannak.

[link]

2022. jún. 12. 17:36
Valaki tud olyan weboldalt, ahol a fogászati szakrendelői árak fent vannak? (A nem támogatott kezelések mindennel együtt) Fogimplantátumon gondolkodom...hátha kevesebből megúszom, mintha magánban csináltatnám😕

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook