Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogínyvédő kapszula - tapasztalatok fórum

Fogínyvédő kapszula - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2010. aug. 5. 09:51

Szia!


Én is ezzel a problémával küszködtem, és a fogorvosom ajánlott egy nagyon jó megoldást. Ultrahangos mélytisztításról van szó, nem fájdalmas, csak picit kellemetlen. Visszafordítani ezzel sem lehet a folyamatot, de megállítható, és a gyulladás elmúlik. 4 havonta kell kontrollra járni, nekem bevált! Ha gondolod, tudok ajánlani fogorvost, Bp-n.

2007. szept. 27. 19:21

nem hallottam még ilyen szerről. Amit tudok, hogy a meglazult fogakat a legtöbb esetben már nem tudják megmenteni. Vannak újabb eljárások (lézeres, sínezős), nem tudom, mennyibe kerülnek.


keress rá a neten a fogyínygyulladás, parodontozis szavakra, sok találatot kiad, de sehol nem írnak állítólagos tablettáról. Szerintem kamu.

2007. szept. 20. 07:10
Ezek szerint közületek se próbálta senki? :(
2007. szept. 19. 16:41
Egy reklám-cikkben olyasmiket írt egy állítólagos fogorvos, hogy tönkrement íny, meglazult foggal rendbe jöhet a szedésétől. Eddig úgy tudtam, az ilyen folyamatok visszafordíthatatlanok. Szedett már valaki ilyesmit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook