Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogínygyulladásra otthoni, hatásos gyógymód? Vagy valami más, a fogorvoson kívűl? fórum

Fogínygyulladásra otthoni, hatásos gyógymód? Vagy valami más, a fogorvoson kívűl? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 8. 19:36
Meridol fogkrém és szájvíz. Nekem bevált. :-)
2011. máj. 8. 19:17
zsályateás öblögetés szokott használni
14. xti_
2010. febr. 3. 22:24
a propolisz tinktúra is nagyon jó.
13. marduk
2010. febr. 3. 21:00
a férjem fogai el voltak feketedve a gyulladt sorvadt ínytől mondom jó a pálinka rá sokáig reggelente és lehet tinkurát csinálni a pálinkával a lándzsás útifű nagyon hatásos amugy lassan a természetben megjelenik ez a nővény és be lehet dörzsölni a beteg felületet
2010. febr. 2. 12:55
szájöblögető+Szájspray+gyulladáscsökkentő fogkrém +ínyre való vitamin+gél
2010. febr. 2. 12:50
Persze, egyértelmű, hogy ha fogkő okozza, akkor nem használ.Ezért kell megmutatni fogorvosnak, és ő tudni fodja, hiszen ez a dolga:)
2010. febr. 2. 12:38

Sziasztok,


nekem az orvos mindig leszedi a fogkövet. A Cordodyl csak ideig-óráig segít. Kb. két hónap hónap után ugyanott vagyok, ahol kezdtem. Magától nemmúlik el, fogkő nélkül sem.

A bionetest kipróbálom, köszi az ötletet.

A pálinka sem rossz ötlet, csak munkahelyen ciki:))

2010. febr. 2. 12:29

Attól függ mi váltotta ki az inygyulladást!!!

Mert hiába öblögetsz bármivel ha mondjuk fogköved van ami fenntartja a krónikus gyulladást,csak pénzkidobás.Le kell szedni és akkor megszűnik.

Ha viszont valami akut dolog okozza(megszúrod valamivel,virusfertőzés..stb)akkor jót tesznek ezek az öblögetők.

2010. febr. 2. 12:06
Szia!Cserszömörcés szájöblögető:)segíteni fog
2010. febr. 1. 20:06
A férjemnek azt mondta az orvos a fogai kihullanak fogínygyulladás miatt 22éves volt ekkor reggelente pálinkával öblögette 35 éves korában kellet először fogathuzatina még 62 évesen is van foga.
2010. febr. 1. 19:41

Sziasztok, nekem igazából a bionetes foggél használt. Most találtam meg a honlapját leírom Nektek, ja nem lehet honlapot írni :(

De ha beírjátok a keresőbe hogy


bionetshop, foginygyulladás

akkor ki fog jönni a honlap.


Szóval már nagyon visszahúzodott az ínyem, és ebben van Q 10 is, ami nagyon jó mert sejtépítő.

Nemcsak fogat mostam vele, hanem 5 percre pakolásként is használtam. Kb. 1 hónap után már nagyon szépen meggyógyult az ínyem. Ajánlom Nektek is.

2009. ápr. 10. 11:04
Ok, köszi, kipróbálom!
4. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 3. - Piroo)
2009. ápr. 10. 11:00
Igen, recept nélküli. Az árára nem emlékszem :( de baromi sokáig jó, mert csak kis mennyiséggel öblögetsz.
3. Piroo (válaszként erre: 2. - 52d3e0b8a8)
2009. ápr. 10. 10:44
Köszönöm! Recept nélkül kapható, ára elfogadható?
2009. ápr. 10. 10:40
Corsodil oldattal öblögess! Nekünk az vált be. Nem csak ínygyulladásra jó, hanem bármilyen szájüregi gyulladásra is.
2009. ápr. 10. 10:38
Fogínygyulladásra otthoni, hatásos gyógymód? Vagy valami más, a fogorvoson kívűl?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook