Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogíny gyulladás ellen mit javasoltok? fórum

Fogíny gyulladás ellen mit javasoltok? (tudásbázis kérdés)

2011. okt. 17. 13:22
kamillatea ill. a jóöreg Glycosept amit hajlamosak vagyunk elfelejteni...öblögetni!
11. Sirga
2010. szept. 7. 14:17

A Parodontax nekem is bevált, bár én termékmintaként kaptam - épp akkor, amikor vérzett az ínyem. Pocsék íze van, de használt. :)

Gingisolt próbáltad már? Fertőtlenít, recept nélkül kapható, elég sokoldalú szer.

2010. szept. 7. 14:09
Próbáld meg a Paradontax fogkrémet, nekem nagyon bevált. Fogmosáskor mindig vérzett az ínyem és elég sokszor be is gyulladt. A fogorvosom ajánlotta a Paradontaxot és igaza lett.
2010. szept. 7. 13:56
Cserszömörcés szájvíz! (mentholos és más ízűek is vannak)
2010. szept. 7. 13:45
Köszönöm szépen a segítséget! Mindenképpem elmegyek az orvosomhoz tanácsért.
2010. szept. 7. 13:42
Hát csak úgy érzem mintha lejjebb lenne az ínyem mint kellene :) Értitek remélem :)
2010. szept. 7. 13:42

Próbáld meg az ezüst kolloidot! Naturális antibiotikum, 600 féle fajta vírust, bacit, stb. képes elpusztítani.

Nézz utána neten hogy fogínygyulladásra mikor, mennyit, hogyan kell használni! :)))))

2010. szept. 7. 13:41

Dentálhigiénikust, elsősorban. Ha tasakok vannak kialakulva, akkor irány a parodontológia.

Végigcsináltam, semmilyen csoda fogkrém, meg szájvíz nem segít, maximum átmenetileg. 2 éve semmi baj az ínyemmel, évente járok fogkőleszedésre, tisztításra. :)

Ha sokáig halogatja az ember,akkor a csontállomány elkezdhet pusztulni, kilazulnak a fogak (mint nálam) ami nem a legjobb dolog.

Kellett egy lelkiismeretes orvos, aki észrevette, amit a többi leszart...

2010. szept. 7. 13:40
Szia! Azt nem tudom hogy mitől de egyik napról a másikra elkezdett fájni és nagyon vörös ha mosom a fogam vérzik...
2010. szept. 7. 13:39
A fogkő című topicon vannak jó ötletek...
2010. szept. 7. 13:38
Szia.) mitől van begyulladva?
2010. szept. 7. 13:37
Fogíny gyulladás ellen mit javasoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook