Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogimplantáció csontpótlással, akinek volt és aki előtte áll... fórum

Fogimplantáció csontpótlással, akinek volt és aki előtte áll... (beszélgetős fórum)


4. Lara1984 (válaszként erre: 2. - NOA)
2013. okt. 29. 21:06

Patkányfarok-kollagén.

(Akkor már inkább a csípö, nemde?)

2013. febr. 27. 11:58

Szia!

Nem semmi ilyesmiről szó sincs..:-)

Van egy fajta anyag(annyit tudok róla hogy drágább mint az arany grammja)az keverik a saját vérrel és pótólják a hiányzó részt.,ami kb 3-6 hónap alatt szép lassan felszívódik,és azalatt az idő alatt becsontosodik a saját csontod..Nálam is úgy lesz, hogy alul jobb oldalon 2 db implantátum megy be,csontpótlással együtt,majd 3 nap múlva a másik oldalon alul 2,és felül 1 impalntálás lesz.Azért ilyen gyorsan egymás után,mert prvenció miatt antibiotikumot kell szednem hétfőtől..(és ez a kúra ne húzódjon el)

Hát ez a csípőből kiveszünk,úgy tudom már nem is nagyon létezik..nekem ezt mondta az összes szájsebész akinél jártam.Mivel súlyosan csont hiányos vagyok így 4 szájsebészeten voltam..Majd választottam ki a nekem megfelelőt..:-)

2. NOA (válaszként erre: 1. - Maggi67)
2013. febr. 27. 11:32

Honnét vesznek ki csontot?


Nekem annyit mondott az orvos, hogy a csípőből vennék ki.Még az hiányozna.

2013. febr. 27. 11:29

Sziasztok!

Ha Valaki túl van csontpótlásos implantáción megosztaná a tapasztalatát?

Én 4.én megyek először, 2 implantációm lesz,majd pár nap múlva még 3 csontpótlással..

Várom a tapasztalatokat,segítségeket...:-)

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook