Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Foghúzás után melyik a jobb, szabadon hagyni, vagy cseréljek gézt és várjak míg eláll a vérzés? fórum

Foghúzás után melyik a jobb, szabadon hagyni, vagy cseréljek gézt és várjak míg eláll a vérzés? (tudásbázis kérdés)

2011. márc. 21. 20:48
Nah már elááállt :)))) jobb volt, hogy nem tamponáltam :))) amikor kiment a zsibi, elkezdett fájni, de bevettem egy appranaxot, és el is múlt pár percen belül. Most semmi baja nincsen, csak annyi, h nem tudok enni , ami nem is baj most : D
6. ddf0740641 (válaszként erre: 1. - Noysee)
2011. márc. 21. 18:50
Nem cserélem. Néhány percig hagyom csak, mert hányingerem van tőle. Szerencsére nekem nem vérzik sokáig.
2011. márc. 21. 17:52

szerintem eláll magától, ...

tükörbe mond magadnak,

nem vérzik, nem fáj, meggyógyúl

egészséges vagyok

2011. márc. 21. 15:30
csk az vt a baj h nekem olyan szinten vérzett h muszáj volt kicserélni...de úgy látom, hogy már enyhült...de akkor cserélek még1x..
2011. márc. 21. 15:29
Én addig amíg mondják benne szoktam hagyni de utána nem cserélgetem hanem szépen magától eláll a vérzés,főleg ha nem szívogatod a sebet!
2011. márc. 21. 15:29
Cserélj.
2011. márc. 21. 15:27
Szóval szabadon hagyni, vagy cseréljek gézt és várjak míg eláll??? Már olyan régen húztak fogat nekem, hogy nem emlékszem..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook