Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Foghúzás után fórum

Foghúzás után (beszélgetős fórum)


6. kisj (válaszként erre: 1. - Tinacska1995)
2017. aug. 19. 18:08

A teljes gyógyuláshoz van amikor sok idő kell.

Használj fertőtlenítő szájvizet és fogmosáskor egy kicsit "edzegesd" a helyét.

Egyébként csodálkozom, hogy egyből antibiotikumot kaptál rá, mert ez nem bevett szokás. Remélhetőleg a teljes kúrát végigcsináltad az antibigyóval.


Így jobban belegondolva ennyi idő és gyógyszer után már nem lenne szabad duzzadtnak és gyulladtnak lennie.

5. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Tinacska1995)
2017. aug. 18. 22:53
Mennyire vigyáztál rá ? Nekem sajna tavaly és tavaly előtt is volt foghúzásom de szigorúan figyeltem arra hogy a húzás után pihenjek ne szaladgáljak nem ittam nem ettem míg vérzett stb... és nem ettem még tejterméket se napokig és csak sima vizet ittam.Így 1 hét után már enni is tudtam rendesen akkor már jó volt a helyzet. Gyorsan és szépen begyógyult.
2017. aug. 18. 15:11
köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 18. 15:09

Vegyél Corsodyl öblögetőt, hamar rendbe hozza. Nekem is volt ilyen, ezt ajánlotta a doki.

Ha bármi van a számba rögtön ehhez nyúlok (bár nem jellemező hála istennek)


[link]

2017. aug. 18. 15:09
Szia!Ennyi idő alatt azért már be kellett volna rég gyógyulnia. Érdemes aloe firsttel fújni, természetes antibiotikumokat is ehetsz, ha még gyulladt: propoliszt, fokhagymát, Minőségi probiotikumot is szedjél az antibiotikum káros mellékhatására.Jobbulást
2017. aug. 18. 14:25

Foghúzásom volt augusztus hetedikén felső fogam húzták ki viszont nagyon nehezen jött ki, 10 nap eltettével is még elég gyulladt a helye és duzzadt is az íny,a foghúzást követő második nap antibiotikumot kaptam rá ami sokat segített a helyzeten de még mindig nem tökéletes.

Mi ilyenkor a helyzet? vagy csak egyszerűen több idő kell a gyógyulásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook