Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Foghúzás után 1 héttel szájzár és fájdalom lehet? fórum

Foghúzás után 1 héttel szájzár és fájdalom lehet? (beszélgetős fórum)

2012. dec. 16. 11:04
Tornáztasd az állkapcsodat, úgy, hogy a két fogsorod közé teszed a jobb kéz hüvelyk, a mutató, és a középső ujjadat, és elkezded nyitogatni azokat. Akkor is csináld, ha egy kicsit fáj. Ha végképp nem megy, írass fel az orvosoddal valami izomlazító tablettát.Az alsó fogak húzásánál sajnos előfordulhat szájzár. Állott vizes borogatást is tehetsz az arcodra, úgy, hogy előbb bekrémezed a bőrödet zsíros krémmel, nehogy kipálljon a bőröd.
7. urbanszkyviki (válaszként erre: 6. - Jennyke 1)
2012. dec. 16. 09:31

Én sem kaptam - vettem magamnak a gyógyszertárban......;)

A doki azt mondta, hogy nincs szükség rá szerinte.

2012. dec. 16. 09:11

Köszi.Én nem kaptam rá semmi gyógyszert alsó bölcsesség fogat húzták ki.

Még mindig nem merek azon az oldalon enni nehogy baj legyen.

5. kicsiharang (válaszként erre: 1. - Jennyke 1)
2012. dec. 16. 09:11
Sajnos sokáig tart a gyógyulás :-(
2012. dec. 16. 09:09
Jobbulást!
2012. dec. 16. 09:09
Nekem 8 napja húzták egyik hátsó fogamat. 3-4 napig igencsak "tornáztatnom" kellett, hogy ne legyen szájzárhoz hasonló élményem, és csak 2 napja hagytam el az algoflexet. Engem azzal nyugtatgattak, hogy mivel nins begyulladva, így nagy baj nem lehet.......(egyébként szét volt/van szakadva az ínyem az oldalán, és a teteje már majdnem összehúzódott teljesen, az oldala viszont még mindig forr össze).
2012. dec. 16. 09:08

Jobbulást!!:):)

Ja és kitartás!!

2012. dec. 16. 08:59
1 hete volt a foghúzás és ha kinyitom a szám fáj hátul a z állkapocsnál:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook