Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogfehérités otthon fórum

Fogfehérités otthon (beszélgetős fórum)


2010. máj. 12. 15:07
Gondoltam megosztom veletek. Auchanban vettem egy fogkrémet 200 Ft körül volt. Aloe verát tartalmaz és rá van írva, hogy fehéríti a fogat. RediDental a neve azt hiszem, vagy valami hasonló. Én nem a fogfehérítés miatt vettem, hanem mert gyógynövényeset akartam. Elkezdtem használni, már 1 hete kb, és olyan szinten kifehérítette a fogam, hogy csak lestem. Egyébként dohányzom is kávézom is, ezért kicsit már sárgák voltak a fogaim, próbálkoztam is anno minden félével, aztán feladtam. Egyszer vált be egy Kanadában vásárolt fogfehérítő, de aztán pár évre rá vettem belőle még egyet és az már nem volt jó. Ezen tényleg meglepődtem, mert ugyanazt a hatást értem el vele, úgy, hogy nem is az volt a cél.
2010. jan. 25. 13:44
SÓ !
14. 3ca3e86e44 (válaszként erre: 13. - 274c9996b8)
2010. jan. 24. 12:52
tessék?:)
2010. jan. 24. 12:51
SO :)
2010. jan. 24. 12:47
Az az igazság,hoyg én sajnos nem figyeltem eléggé a fogaimra,és elég sárgák lettek:(De mielőbb szeretném ezt megváltoztatni.Kinek milyen tapasztalatai vannaK?
2009. szept. 17. 14:50
Egy dokumentumfilmnek az volt a témája, hogy élő adásban tesztelték, melyik a jobb, az elektromos, vagy a sima fogkefe. Az eredmény: semmi különbség...
2009. szept. 17. 14:38

Én szódabikarbónát használtam hónapokon keresztül, de az égvilágon semmi változást nem tapasztaltam :(

Sok helyen olvastam én is a BLANX fehérítős fogkrém pozitív hatásáról, és mindenképpen elektromos fogkefe.

2009. szept. 17. 14:15
Én BLANX fehérítős fogkrémet használok,és szerintem ami igazán használ az az elektromos fogkefe.Látványos változást lehet elérni vele.
2009. szept. 17. 10:39
Elmexnek van egy fehérítős fogkréme. Szerintem jó. De jó még a tengerisó és a citrom is. Csak az utóbbi lemarja a fogzománcot és érzékennyé teszi a fogakat.
2009. szept. 16. 23:11
Én próbáltam a szódabikarbónát. Rövidtávon,1-2 napig picit fehérebb lett a fogam de utána újra a régi. Nem tesz jót a fogaknak, sem az ínyne, ugyhogy nem szabad sűrűn használni.
6. Skar
2009. szept. 16. 22:14

Kávé-tea hanyagolása sokat segít. :) Sajnos. :)

A fogporra szavazok én is, ha kapsz vörös indiait, az az igazi, de a természetes indiai fogkrémek is tudnak valamit lendíteni az ügyön.

Fehérítő fogkrémek közül csak a Vademecumot próbáltam, nagyon nem ajánlom, otromba egy szer.

5. kosarozalia (válaszként erre: 1. - Ágica 40)
2009. szept. 16. 19:58
A legjobb módszer,hogy szép fehérek legyenek a fogaid,ha illatszerben vásárolsz gyógynövényes fogport,ezzel az utasítás szerint megmosod,majd fehérítős fogkrémmel,ja és én elektromos fogkefét használok.Ragyogó fehérek a fogaim.
2009. szept. 16. 19:54
A lányom most próbálta a szódabikarbónát. Nem igazán hatásos, bár nem néztem milyen erősen mosta meg vele.
2009. szept. 16. 19:53
Hallottam a sorol es szodabikarbonarol,nem probaltam ki igy csak tippet adtam a megoldashoz.
2009. szept. 16. 19:52

Az egyik ismerősöm szódabikarbónával próbálkozott, szép fehér lett az ínye is és nagyon érzékeny.. Szóval azt biztosan nem próbálnám ki.


Szerintem igazán eredményesen a fogorvos tudja.

2009. szept. 16. 19:50

Adjatok tanácsot, hogy házilag hogyan lehet fehérebbé varázsolni a fogakat.

Ki hogyan oldja meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook