Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogfájás, kezelés után! Normális? fórum

Fogfájás, kezelés után! Normális? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 19. 07:15
Valószínű, hogy mély volt a szuvasodás a fogadban. Nem mindegy, hogy milyen fájdalmat érzel. Lüktetőt, vagy ráharapásosat. A ráharapásos fájdalom, ha kíméled a fogadat, 2 héten belül el kell, hogy múljon, a lüktetővel csak a fogorvos tud kezdeni valamit, pl. gyökérkezeli a fogadat.
2013. máj. 18. 21:22
Én is így jártam a múltkor,de szerencsére 3-4 nap után el is múlt(kopp-kopp-kopp).Nekem akkor nagyon sokáig tömte a fogamat,és mindenféle eszközt csavargatott a fogamhoz,már nem is néztem oda.Szerintem nagyon megrángatta az idegeket,vagy nem tudom,de legalább elmúlt. Úgyhogy ha neked sem egyszerű tömés volt,akkor várj még egy picit,de ha 5 nap után sem múlik,mindenképpen menj vissza! Kitartás,fogfájásnál kevés rosszabb dolog van :(
2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Rtunde22)
2013. máj. 18. 21:10
De gáz, menj vissza.Nekem is volt ilyen, gyökérkezelés lett a vége. Nem érzékeny hidegre, melegre, szélre, fémre stb?
2013. máj. 18. 20:59
Szerintetek normális, ha fogtömés után két nappal még fáj a fogam? Azt mondta a doki nem kell gyökérkezelni, de jobban fáj mint kezelés előtt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook