Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogérzékenység hirtelen felerősödése mitől lehet? fórum

Fogérzékenység hirtelen felerősödése mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


6. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 11. 21:46
Valószínű, annyira szuvas már, hogy közel van az ideg. Sürgősen menj fogorvoshoz, még nem biztos, hogy gyökérkezelni kell ! Most még be lehet tömni, de azért nem 100 %.
2021. márc. 11. 21:45
Zöld elm.x nagyon bevált az érzékeny fogaimra.
4. katt2 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 11. 21:28

Inkább fúrászhoz menj. Én arra gondolok, hogy van egy nagyon kis átmérőjű luk, ami az idegekig elvezet.

Lehet más is, de azt inkább nem írom le. Menj el dokihoz, nehogy komolyabb baj legyen. ( mondjuk arcüreg gyulladás, ha felső fogról van szó )

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Regin_a)
2021. márc. 11. 21:07
Nogyogyasz?
2. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 11. 21:06
Nőgyógyász +mondja.
2021. márc. 11. 20:50
Eddig is erzekeny voltam a hideg italokra, de az elmult par hetben szinte elviselhetetlen a helyzet, neha berang a fejem az idegtol, amit a hideg ital okoz. Csokira is erzekeny meg gumicukorra, hihetetlenul tud hasogatni, ha belekerulnek a fogamba. A fajdalom jellemzoen nem hosszu, par masodperc utan, hogy odanyomtam a nyelvem, elmulik. A fogaimmal eddig semmi baj nem volt, nem allt soha kezeles alatt. Sensodyne nem hasznal semmit. Valakinek valami tipp, otlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook