Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a menete a fogbeültetésnek? Megéri megcsináltatni? fórum

Mi a menete a fogbeültetésnek? Megéri megcsináltatni? (beszélgetős fórum)


7. KHKH
2021. febr. 2. 17:00

Sziasztok, keresek jo, megbizhato, tiszta es jol dolgozo, esztztikus munkat vegzo fogorvost,fog implantatumhoz, fogpotlashoz. Van olyan akit ajanlani tudtok Budapesten?

Koszonom

2020. aug. 18. 20:01
Páromnak van, 4-4 implant van alul-felül, azok tartják a fogsort, előtte teljes körű vizsgálat, volt neki csontpótlás is, folyamatosan vitaminok, antiotikum-kúrák, 1 implant lökődött ki csak, alapvetően elégedett, tud harapni, rágni, nincs gyulladás, szép, esztétikus mosolya lett. De 2,6 milla volt ez és februárban kezdték kihúzni a fogait, aztán nyáron kapta meg az implantokat és valamikor szeptember végén lett végleges fogsora.
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2020. aug. 18. 18:12
Nálam ez az alsó-felső híd ára 5-6 implantátummal.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hybyskus)
2020. aug. 18. 18:11

Nem csillagászati ár az nálad mi?

2-3 milla az alja.

Én 2,1 milliót fizettem, de kaptam árajánlatot 4 milliós összegről is.

3. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Hybyskus)
2020. aug. 18. 17:59

Arra készülj hogy nem olcsó!

Allergia vizsgálat nem árt.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Hybyskus)
2020. aug. 18. 17:53

A fogbeültetéssel nagyon vigyázz, csak olyan orvoshoz menj, aki meggyőződik az ínyed, a csontod állapotáról. Ha cukorbeteg valaki az is lehet kizáró ok a beültetésre.


Próbálj ki egyet, hogyan bírod, és mielőtt százezreket költené rá, győződj meg róla bírod-e?

Nem mindenkinek bírja a szervezete, bármilyen jó anyagból is készül, lehetsz rá allergiás.

2020. aug. 18. 17:43
Most készülök fogbeültetésre,vagyis felmerült bennem /alsó,felső/! Hosszú idő óta nincs fogsorom, rágás hiányában sikerült más betegséget összeszedni,ami komoly vérsülyedést okozott.Szeretnék tájékozódni azoktól aki már csináltattak,de nem csillagászati árakért.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook