Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátlótól gomba? Mit lehet tenni? fórum

Fogamzásgátlótól gomba? Mit lehet tenni? (beszélgetős fórum)


8. 2bed2dfa3a (válaszként erre: 7. - 2bed2dfa3a)
2015. júl. 9. 11:15
Nekem is ilyen problémám volt, de akkor még más szerek voltak forgalomban. A dokim hónapokig kezelt engem is és a férjemet is, de semmi nem használt. Akkor még nem lehetett olvasni erről, de mivel már szinte mindent kipróbáltunk, és nem akart elmúlni, úgy döntöttem, abbahagyom a fogamzásgátlót. Néhány hét után már semmi tünetem nem volt. Csak nem rég találtam róla cikkeket a neten, hogy valóban a fogamzásgátló okozhatta, és a dokimnak fogalma sem volt róla, hogy ez lehetséges.
7. 2bed2dfa3a (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2015. júl. 9. 11:12

Igen, lehet. Itt olvashatsz róla, hogy miért.

[link]

Itt egy kérdező ugyanazt szedte, amit te:

[link]

6. egypt (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2015. júl. 6. 08:39
Attól, hogy a párodnak nincs tünete, simán összeszedhettél tőle is valamit. Elég sok olyan nemi betegség van, ami a férfiaknál nem okoz tünetet, mégis fertőz. Én kapásból elmennék másik dokihoz, ha ez nem vesz komolyan. Minimum egy tenyésztést kéne csinálni. Amúgy szerintem gomba fogamzásgátlótól kizárt, de máshonnan persze összeszedhetted, vagy a fogamzásgátlót nem bírja a szervezetet, akkor meg sürgősen másféle kellene.
5. 3d787b167a (válaszként erre: 3. - Gaiha)
2015. júl. 6. 07:53

Nem tenyésztett a kenetből?


Amúgy meg mi olyan röhejes?

4. laprincipessa (válaszként erre: 3. - Gaiha)
2015. júl. 6. 07:51

Próbáld meg a Candida diétát, itt a hoxán nagyon jó anti-candidás fórum van. Emellett segíthet az immunrendszer erősítése: nagy dózisú C-vitamin, grapefruitmag csepp, fokhagymakapszula, aloe vera gél. Cseppents teafaolajat a fehérneműbe (nagyon jó gombaölő), esetleg az öblítővízbe is mosásnál, van teafaolajos óvszer is. Ha lehet ne hordj tangát, műszálas fehérneműt, fürdés után különösen figyelj oda az intim részek alapos megszárítására. Kapásból ennyi jut eszembe most.

Ja igen és próbáld meg kiiktatni a stresszt az életedből, ebben a sport, jóga is segíthet.

2015. júl. 6. 07:31
Mire eddig elértem odáig már nem volt semmisem, ő is közölte hogy nem lát semmit. :D ne hordjak műszálas bugyit, ne egyek sok cukrosat ennyi volt a reakció :D d ez akkor se normális szerintem , mert anno ilyen nem volt
2015. júl. 6. 07:27
Passz, de hogy én se mennék dokihoz, az már biztos.
2015. júl. 6. 07:27
Simyciát szedek fél éve és azóta elég gyakran van gombásodásom.Nem vagyok benne biztos, hogy gomba de a tünetek stimmelnek, viszont minden hónapban kijön pár napra , általában ugyanabban az időben. Arra is gondoltam már hogy a páromtól szedem össze de neki semmi baja . A gyógyszert nem tudom elhagyni mert erős görcsök és egyéb gondok miatt szükséges szednem. Más bajom nincs tőle, csak ez a havi 2-3 nap ami rémes mikor előjön, aztán egyszer csak megszűnik. Mitől lehet és mit tehetnék ?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook