Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátlót szedek mégse menstruálok? Mitől lehet ez? fórum

Fogamzásgátlót szedek mégse menstruálok? Mitől lehet ez? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 18. 08:29
ezt egy nogyogyasz dokitol kerdezd meg!gozom nincs.
2009. jan. 10. 10:21
nekem fogamzásgátlótól volt hogy 3hónapon keresztül nem volt mensim és olyan is hogy 1-2napos volt. Elmentem nődokihoz, írt fel egy újat és azóta rendszeresen van újra
19. schmetterling89 (válaszként erre: 18. - 89b99f816e)
2009. jan. 8. 16:29
aha, hál istennek. (ezt se hittem hogy valaha fogom mondani) Fáj most rendesen a hasam, de még örülök is neki:D Leesett egy jó nagy kő... :)
18. 89b99f816e (válaszként erre: 17. - Schmetterling89)
2009. jan. 8. 15:37
Na, megjött?
2009. jan. 8. 15:32

Köszi a véleményeket!

Amúgy úgy tűnik hál istennek megoldódott a probléma :D

2009. jan. 8. 12:25

Én 19 évesen szültem, érett voltam rá, az anyagi körülmények akkor még nem a legjobbak voltak, de megoldottuk. Csak akarni kellett megoldani.

És most itt van ez az angyalka nekem, meghalnék nélküle :)

2009. jan. 8. 12:18
Nem szedtem antibiotikumot, még egy fájdalomcsillapítót se vettem be. Példás szedőnek voltam mondható :D:D
14. yuhvan
2009. jan. 8. 12:00
Az igaz, hogy a tabletta már az 5. bogyó után hat, de ha szedtél antibiotikumot az semlegesíti a fogamzásgátló tabletta hatását szóval olyan mintha nem is szedted volna. Én mikor az első gyermekemet vártam a 3. teszt lett positív. De ez nem azt jelenti, hogy terhes vagy, de az sem biztos hogy nem. A nőgyógyász pedig elküld a laborba és ott azonnal kiderül terhes vagy e vagy nem. Kitartást.
13. schmetterling89 (válaszként erre: 12. - Da5acc16b1)
2009. jan. 8. 11:51

Azért remélem ez a lehetőség nem áll fent!:S

Még fiatal vok egy babóhoz és a körülmények sincsenek meg a legkevésbé sem sajnos... :(

Szal remélem nincs baba

12. da5acc16b1 (válaszként erre: 11. - Schmetterling89)
2009. jan. 8. 11:46
Ha várandós lennél az amúgy addig szedett gyógyszer vagyis tabletta nem árthatott.
2009. jan. 8. 11:35
Tudom hogy várnom kell, csak olyan nehéz!! 1 hétig most gyomoridegben fetrenghetek akkor hogy mi van...ez a legrosszabb az egészben :S
10. da5acc16b1 (válaszként erre: 8. - Khatif)
2009. jan. 8. 11:26
egyetértek Khatiffal...hormonzavar lehet és mondom, nekem is ez volt, de az eddigi tesztjeid pénzkidobások voltak, korai. Várj még 1 hetet, akkor reális.
9. da5acc16b1 (válaszként erre: 7. - Schmetterling89)
2009. jan. 8. 11:24

Egyébként a teszt a magzat által termelt anyagot ami alapján műkszik az a teszt, csak a menzesz elmaradása után tudja kimutatni.

Amikor a kislányomat vártam, csak az 5. teszt lett pozitív, és a késés után 1 héttel mutatta csak ki, addig negatívak voltak.

Csinálj egyet azért egy hét múlva! Akkor derülhet csak ki. Ha addig nem jön meg.

8. Khatif (válaszként erre: 6. - Kissdory)
2009. jan. 8. 10:30

Ha a terhességi teszt negatív, az nem jeleneti azt, hogy nem vagy terhes. Ez függ attól, hogy mikor csináltad a tesztet és, hogy mennyire volt érzkeny a teszt. Ha meszi 5 napja késik és te a tesztet 1,5 hét hete csináltad, akkor az bizony lehet korai.


Egyetlen fogamzásgátló módszer sem nyújt teljes védelmet. 1-2% esély mindig van a fogantatásra.


De valószínűleg egy kis hormonzavar lépett fel. Esetleg hívd fel az orvosod és kérdezd meg, hogy őt mit tanácsol.Llehet azt mondja mit Yoyo, hogy szedd tovább, lehet, hogy behív.

7. schmetterling89 (válaszként erre: 6. - Kissdory)
2009. jan. 8. 10:28

Helyesen végeztem el a tesztet, csak kérdés hogy nem-e azért volt negatív, mert még túl korán végeztem és esetleg még nem mutatta ki...

Nődokiról meg úgy tudom 4-5 hétnél korábbi terhességet ő se látja még... :S

Nagyon remélem hogy nem lett semmi gáz és csak a tabi kavart meg valamit, azért késik

2009. jan. 8. 10:23
Sziasztok! Én csak azt tudom mondani, hogy ha a teszt negatív lett, akkor szinte 100%, hogy nem vagy terhes (persze helyesen kell elvégezni). Ha nagyon izgulsz, mindenképp keresd fel a nőgyógyászod, az ő véleménye majd megnyugtat... Szerintem ne adj a véletlenre, keresd fel!
5. da5acc16b1 (válaszként erre: 1. - Schmetterling89)
2009. jan. 8. 10:16
Semmi baj, nekem is ez volt amikor elkezdtem. Attól még ugyanúgy kezdd el szedni ha lejár a 7 nap.
4. da5acc16b1 (válaszként erre: 2. - Hencsitusz)
2009. jan. 8. 10:12

Az első hónapban is TELJES védelmet nyújt a tabletta, az 5. bevett bogyó után alakul ki a teljes védettség!!!!!!!!

Az, hogy "szerinted" mi van, az egy dolog.

Nőgyógyász főorvos, és a fővédőnő mondta, plusz itt is a neten megtalálható, hogy ha vki életében először kezdi el szedni, az ÖTÖDIK tablettától TELJES a védelem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. jan. 8. 10:07
Vagy, ha nem is semmit, de csak minimálisat véd, de az is lehet, hogy szimplán megzavarta a szervezetedet ez a gyógyszer és azért rendetlenkedik...
2009. jan. 8. 10:06
Az első hónapban még semmi védelmet nem nyújt a tabéetta, viszont ahogy elkezded a második hónapot, már az első napon igen. 7 nap alatt nem tud szerintem akkora gyógyszer-anyag összegyűlni a szervezetedben, hogy védjen. Én régóta szedem, de nekem is azt javasoltam az orvosom és a gyógyszerészem, aki a bátyám is egyben, hogy az első hónapban még védekezzek másképp is
2009. jan. 8. 09:48
Dec. 14-én, a menszim első napján kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, ahogy a doki is mondta. Jan. 3-án szedtem be az uccsó szemet, szóval ez már az 5. tablettamentes napom, mégse jött még meg. 7nap után voltunk elöször együtt a párommal úgy,hogy nem használtunk más védekezési módszert, de a dokim azt mondta, 1.naptól véd a tabi, és ez áll a tájékoztatóbgan is. Lehetséges hogy ezek ellenére mégis terhes lettem? kb 1,5 hete feszülnek a melleim meg görcsölget a hasam, ami szokott lenni amúgy is mensi előtt, más szokatlan dolgot nem észlelek egyenlőre, 1,5 hete készített teszt is negatív. Akkor hát mi lehet a gond?? Segítsetek lécci!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook