Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogamzásgátló tabletta szedése közben megjött...mi lehet az oka? fórum

Fogamzásgátló tabletta szedése közben megjött...mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


10. Cuncuu
2009. jún. 24. 13:42
ÉN Lindynette 30at szedek 1 honapja, előtte 9 hónapig 20-atszedtem, rengetegszer véreztem 9 honap alatt, és mielőtt váltottam 2 hét alatt 2szer jött meg :S azért volt vszínű, mert tul alacsony a hormon és magasabb kellett. azóta nem vérzek. és megjött normálisan.
2009. máj. 26. 12:03
Attól még véd rendesen. Nekem mindig gyógyszer közben jön meg, az utolsó gyógyszeres napokon. Valamint 3 havonta 21 napra. De az orvosom szerint, ha rendszeres, akkor véd.
2009. máj. 24. 10:01
De ennek a tablettának pont az a lényge,hogy alacsony hormontartalmú,tehát nem mérgezzük vele annyira a szervetetünket.Elég elkeserítő,hogy magassabbat írnak fel.
7. timi1979 (válaszként erre: 1. - 4ece112af0)
2009. máj. 24. 09:22
Ugyanezzel a tablettával jártam ugyanígy!2év szedés után!Ez azt jelenti,hogy nem ad megfelelő védettséget a teherbeesés ellen!azt hiszem!De semmiképpen sem jó így!Keresse fel az orvosát,mert másik tablettát fog adni!Addig is szedje be a maradék 10 szemet!Valószínűleg a végén megint meg fog jönni!Mi a dokimmal 3 hónapot vártunk,de minden hónapban megismétlődött ez!Felesleges volt!
6. Imo
2009. máj. 24. 09:22
az erősebb gyógyszer szedésével elmúltak ezek a közti vérzések
2009. máj. 24. 09:21

Kösziii...


Belly, neked puszi:)

4. dorec (válaszként erre: 1. - 4ece112af0)
2009. máj. 24. 09:20
én is jártam így, nekem akkor azért volt mert sokat fogyóztam abban a hónapban, és hasmenésem is többször volt. Mivel alacsony hormontartalmú gyógyszerről van szó, az úgy veszi, mintha aznap nem vette volna be.
3. Imo (válaszként erre: 1. - 4ece112af0)
2009. máj. 24. 09:20

szedje be az egész levelet, ne hagyja abba

és ha többször jelentkezik neki ilyen közti vérzése irasson fel 3 fázisút én is így jártam, mivel túl gyenge volt a hormontartalma ezért sokszor véreztem közben

2. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 1. - 4ece112af0)
2009. máj. 24. 09:20

Szia Renus :)

nekem is volt ilyen az egyik fajta gyógyszertől régen, a doki azt mondta túl alacsony a hormontartalma ezért van köztes vérzés. nekem felírt egy másikat utána. szerintem a barátnődnek is egy másikat fog javasolni a doki! szerintem mielőbb menjem el a dokihoz, mert így a védelem sem megfelelő hatású

2009. máj. 24. 09:17
Igazából egyik barátnőmnek az a problémája, hogy 2 éve szedi a Jadine-t, és még az e haviból lenne 10 szem bogyó, amit be kellene vegyen, viszont tegnap megjött neki... Mit csináljon? Miért lehet ez? 2 éve szült, utána kezdte el szedni a gyógyszert. Segítsetek...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook