Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogamzásgátló szedése mellett lehet hogy ezek a tünetek terhességre utalnak? fórum

Fogamzásgátló szedése mellett lehet hogy ezek a tünetek terhességre utalnak? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 10. 08:56
OKé akkor megnyugodtam hogy csak mellékhatások. Lassan itt a 7 napos tabiszünet.
2014. ápr. 9. 11:26
Miért gondolod hogy terhes vagy? Ezt nem értem. Semmi arra utaló jel nincs, ezek a tableta mellékhatásai...
2014. ápr. 9. 10:56
nekem 3 hónap kellett mire rájöttem hogy az új bogyó okozza a durva görcseimet... azóta jóban vagyunk,eltelt pár év és csak 2-3 havonta görcsölök be úgy hogy mászok, a szokásos. benne van. több mint 10 éve szedek antibébit de még a görcsön kívül semmi bajom nem volt tőle. ha nem szedtem annál több bajom volt...
2014. ápr. 9. 10:38
Okozhat ilyen tüneteket a bogyó....és ez teljesen normális is.../de mellékhatásként szerintem fel is van tüntetve a tájékozataón/...Idő kell amíg rááll a szervezet...De ha nagyon nyugtalanít...kérd ki a nőgyógyászod tanácsát is. A tapasztalat viszont az, hogy az első mensi után helyrejön a dolog.
5. kovikatyuska (válaszként erre: 4. - Zelka31)
2014. ápr. 9. 10:33
Hivd fel a nogyogyaszodat, de nem hinnem h terhes vagy inkabb a hormonok.
2014. ápr. 9. 10:22

Úgy vagyok vele hogy ha már kiváltottam, akkor beszedem a maradék két levéllel, meg ezt a pár szemet ami még van, persze csak ha közben nem lettem terhes :S


Megjönne a szünetben (megvonásos vérzés) ha baba van a dologban?

3. nbandus (válaszként erre: 2. - Kovikatyuska)
2014. ápr. 9. 09:33
Én is ugyanígy voltam vele, 3 hónapig tudtam szedni, állandóan fájt a frejem, folyásom volt stb. Szerintem az is lehet, hogy peteérésed volt, mert nekem pl akkor fáj a hasam és átlátszó folyásom van...
2. kovikatyuska (válaszként erre: 1. - Zelka31)
2014. ápr. 9. 09:14
En szules utan nem tudtam szedni fogamzasgatlot, ugy fel eves volt a fiam amikor megjott eloszor a mensi es akkor en is doki tanacsara elkezdtem szedni.Elso honapot vegigbarnaztam, dokit hivtam h miert, annyit mondott h ez nem rendellenes es valoszinu masik ciklus rendben lesz, de a masodik honapot is vegigbarnaztam. Azutan nem vettem tobbet fogigatlot, nem birta a szervezetem.
2014. ápr. 9. 09:01

Sziasztok!


Mirabellát szedek és tegnap este óta erősen görcsöl a hasam és nagyon bő, átlátszó vizes folyásom van (nem ég nem szúr nem viszket).

Sokszor megszédültem, és hol a hideg ráz hol irtóra melegem van.

Most tartok a 16.szemnél.

A 8. bogyó után barnáztam 2 napig, ezt a hormonok játékának tulajdonítottam.

Orvos csak 2 hét múlva megoldható... :(

Ez az első hónapom, az orvos azt mondta hogy az első hét után véd a tabletta, ezt persze betartottuk.

Szerintetek mi lehet?

Korábban szedtem már bogyót de ilyen tapasztalatom még nem volt.

Van már egy 9 hónapos fiam, tesót nem terveztünk.


Köszi!

Zelka


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook