Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogamzásgátló szedés után, mennyi idő alatt estél teherbe? fórum

Fogamzásgátló szedés után, mennyi idő alatt estél teherbe? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 6. 18:35

köszönöm a válaszokat,megnyugtató hogy pár hónap alatt sikerül.dokim azt mondta,hogy ne ijedjek meg ha sokáig nem jönne össze...Még megy a matekozás az anyagiakról,költözés,stb,de lassan belevágok én is. :)

Anyukák irigyelve vagytok! :)

2014. máj. 6. 09:17
folyamatos 6 év szedés után, 2. hónapban. A kiürülést azért szokták mondani, mert 3 hónapig nagyobb a spontán vetélés esélye. De annyira korainak, hogy azt hiszed, csak megjött.
2014. máj. 6. 06:47

5 évig szedtem Diane 35-öt, 3 hónap pihi és első hónapban megfogant a fiunk.

A lánykánk a második hónapban másfél év gyógyszerszedés és 3 hónap pihi után.

2014. máj. 6. 00:40
9 év szedést után a 2. hónapban. Nem tervezetten, szerencsére se nekem, se a gyereknek semmi baja sem lett
2014. máj. 5. 19:49
Kb. 6 évvel. De nem baba miatt hagytam abba, hanem más védekezésre tértem át.
3. reload (válaszként erre: 1. - Pannika88)
2014. máj. 5. 17:52

Szia!


Ezt a gyógyszert szedtem én is 5 évig, abbahgytam, a 2-ik hónapban pozitívat teszteltem :)

2014. máj. 5. 17:45

Kb. 3 hónap alatt ürül ki a szervezetből. Hogy ne legyen a babának semmi baja, ez idő alatt ajánlatos egyéb módon védekezni, és ne ess addig teherbe.

De ezt el fogja mondani a nőgyógyász is - gondolom a terherbeesés előtt egy teljes kivizsgálást csináltatsz!

2014. máj. 5. 17:42

Sziasztok!

10éve szedem a Lindynette 30-as tablettát. Lassacskán szeretnék én is babát,és az lenne a kérdésem(tudom minden nő más)hogy ki-mennyi ideig szedett gyógyszert,majd az abbahagyása után mikor jött a pici? :)Előre is köszönöm a sztorikat!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook