Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló okozhat mardosó éhségérzetet? fórum

Fogamzásgátló okozhat mardosó éhségérzetet? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 8. 08:57

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!:)

Valószínűleg már jövőhéten elmegyek dokihoz....

11. -Mimi- (válaszként erre: 10. - A14deb9047)
2012. jún. 7. 13:48
Erre nem is gondoltam, mindenképpen kipróbálom! :-)
10. a14deb9047 (válaszként erre: 8. - -Mimi-)
2012. jún. 7. 13:34

A tabletta helyett jobb a citromos víz. És egészségesebb is, természetes, egészséges, olcsó.

Kell ettől több előny?

9. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Xyzé87)
2012. jún. 7. 13:13
Nálam volt ilyen tünet. Érdekes, hogy a gyomorsav képződést és nyálelválasztást felerősítette a gyógyszer, de a nyálkahártyáim egyébkét meg teljesen kiszáradtak tőle... Nem is bírtam szedni, majdnem megmurdáltam tőle.
8. -Mimi- (válaszként erre: 4. - Xyzé87)
2012. jún. 7. 10:10
Az is lehet, hogy túl savas a szervezeted, lehet kapni lúgosító tablettákat.
7. szöszi71 (válaszként erre: 4. - Xyzé87)
2012. jún. 7. 10:10
Lehet, hogy igazad van, sok savat csinál. A gyógyszereknek sokféle mellékhatásuk lehet, sajnos. Tényleng azt javaslom, hogy ezt konzultáld meg az orvosoddal és tuti, hogy tud másikat ajánlani. Ez így nem jó, hogy túleszed magad és persze ettől hízol is. A helyedben nem hagynám annyiban.
2012. jún. 7. 10:09

Cukrod rendben van?

Én terhesen éreztem ezt sokszor és a cukorterhelésen ki is derült, hogy amikor megittam a cukros löttyöt, utána 2 órával már rosszul voltam olyan éhes voltam és kiderült, hogy leesett a cukrom 3,1-re... Mostanában újra előjött ez nálam is, meg is nézetem a cukrom valamikor.

5. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Xyzé87)
2012. jún. 7. 09:51
Igen,okozhat.Mivel hormontartalmú,megváltozhat tőle a hormonháztartásod és ennek következtében kialakulhat,hogy állandóan éhes vagy.Sok emberre így hat és mivel sokan esznek is,ezért híznak meg a bogyó mellett.Persze lehet mástól is ez az éhségérzet,de a fogamzásgátlótól is.
4. xyzé87 (válaszként erre: 2. - Szöszi71)
2012. jún. 7. 09:30
Évek óta ezzel a problémával küzdök,ez miatt nem is tudtam soha tartósan lefogyni.Sokszor mindegy volt,hogy mit eszek,csak múljon el ez az érzés a gyomromból.Ilyenkor általában bekapkodtam mindent,amit hirtelen találtam.A hoodia bevált ez ellen.Onnan gondolom,hogy a gyógyi lehet a oka,hogy amióta újból elkezdtem szedni másnap már rögtön előjött ez az érzés.Nem lehet,hogy savtúltengést okoz a gyógyszer és azt érzem éhségnek??
2012. jún. 7. 09:21
Nálam kontaklencse viselési panaszokat okoz...
2012. jún. 7. 09:21

Szia!


Biztos, hogy a gyógyszertől van ilyen érzésed?

Nekem ilyen még soha nem volt.

Javaslom, hogy menj el a nőgyógyászodhoz és mondd el neki a problémád. Végülis, minden előfordulhat. Lehet, hogy váltanod kell másik gyógyszerre.

2012. jún. 7. 09:18

Sziasztok!

Nagyjából 5 év után tartottam 2hónapos gyógyszerszünetet(Triodenát szedtem végig).A 2hónap alatt fogytam is pár kilót.Vasárnap kezdetem el ismét szedni és azóta szinte folyamatos mardosó éhséget érzek a gyomromban.Ez az érzés a gyógyszerszünet előtt is meg volt már,hoodiával sikerült csillapítanom,de sajnos már ez sem segít,csak az önkontroll...:( Nagyon kellemetlen érzés,hogy reggel ébredés után szinte rögtön jelentkezik ez a már szinte "fájó" éhség.Azt tudtam eddig is,hogy a fogamzásgátlótól hízni lehet,de azt hittem a hormonok miatt.Tapasztaltatok már hasonlót,esetleg hallottatok ilyesmiről??


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook