Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló injekció-pánikbetegség-hízás... fórum

Fogamzásgátló injekció-pánikbetegség-hízás... (beszélgetős fórum)


2010. dec. 29. 16:41
A szurit nálunk sehol nem is adják olyanoknak, akik 40 év alatt vannak, ugyanis szinte biztosra mondják a menstruáció elmaradását.
2010. dec. 29. 16:02
Sziasztok Lányok! Köszi a gyors választ! Őszintén szólva a doki nem mondott semmit, pedig 16 éves korom óta hozzá járok és a két kisfiamat is nála szültem. A hízás miatt már voltam vizsgálatokon, szervi bajom nincs-elvileg! A pánikról meg sokan azt gondolják, hogy a gyerekek kis korkülönbsége tette be a kaput. A férjem dolgozik, keveset van itthon... De hány anya van így! Az életmódváltást megpróbálom, bár nem lesz egyszerű két olyan gyerek mellett, akik sem a zöldséget, sem a húst nem hajlandók megenni. CSUTKABABA! Az injekciót semmi képen se adasd be, annyi rosszat hallani róla. Én most a spirálon gondolkodom, de az is kétesélyes. A nővérem 2-szer maradt terhes a felhelyezés után.
3. csutkababa (válaszként erre: 1. - Anci1980)
2010. dec. 29. 15:42

szia, hat megdobbentem ezen, amit most irtal...

senki nem figyelmeztetett ezekre a dolgora???

vagy biztos hogy az injekciotol van??

en is gondoltam mar ra, de most mar nem mernem ..

oszinten sajnalom,hogy igy jartal.

fogyas szempontjabol leg eredmenyesebb az eletmod valltas, de probalkozz azzal, hoyg ne egyel kenyeret, tesztat,krumplit, curkot, szoval szenhidratot..

sok hus, es sok zoldseg, gyumolcs...

2. Night Angel (válaszként erre: 1. - Anci1980)
2010. dec. 29. 15:41

Nekem többek között ezért sem ajánlotta 2 orvos sem az injekciót.

Hízást, menstruáció elmaradását szinte biztosra mondták, a pánikbetegséget nem említették, de szerintem nem elképzelhetetlen hogy a szuri miatt van.

Igazság szerintem annyi tünet ahány nő, valakinek beválik valakinek nem.

Biztonság kedvéért menj vissza a dokidhoz.

2010. dec. 29. 15:37
Sziasztok! Egy éve beadattam egy fogamzásgátló-injekciót (3 hónaposat), 4 hónappal később a következőt. A menstruációm azóta sem jelentkezett viszont 11 kilót híztam és pánikbeteg lettem. Tud valaki segíteni, hogy lehet-e kiváltó ok a szuri? Szívesen várok hozzászólást olyantól is, aki ki tudott gyógyulni az agorafóbiából, vagy tud egy tuti fogyókúrát.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook