Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló hatása fórum

Fogamzásgátló hatása (beszélgetős fórum)


2011. máj. 9. 20:14
Köszi!És másoknak?
5. 9e32886f4a (válaszként erre: 4. - 937a2a883a)
2011. máj. 9. 16:17
nekem az első levélnél a 3. napon jött meg. A 2-3 levélnél már a 4. napon. A 4-5-6 levélnél az 5. napon jött meg és eltartott az új levél 3. szem bógyójáig. Nekem az első levéltől kezdve nincs barnázás.
2011. máj. 9. 16:08
Kinek hányadik napon szokott megjönni a menstruációja a 2 levél közti szünetben?Én ma vagyok az 5. napon és semmi.Jobban mondva szombat óta van barna váladék,de más nem.Amíg nem szedtem,mindig tudtam,hogy mikor jön meg.Előtte 5-6 nappal már barnáztam és görcsölgettem,meg pattanásaim lettek.Most a 2 napos barnázáson kívül semmi jele nincs.
3. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - 937a2a883a)
2011. ápr. 21. 14:26
Na nálam ugyan ez a helyzet. Én elsőnek Dienillét kaptam ami nem volt jó mert az összes mellékhatás kijött rajtam, fél év után a Symiciát kaptam semmi bajom tőle.
2. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Szanszi)
2011. ápr. 21. 14:25

Nos én erre azt mondom neked hogy ahányan vagyunk annyi félék vagyunk. Igen tájékoztató és orvos szerint véd az első bogyótól fogva legalábbis az új fajták ha jól tudom a régieket nem ismerem. Viszont nagyon sokan vannak akik rendes-rendszeres fogamzásgátló szedése mellett lettek terhesek mert nem volt jó számukra a gyógyszer.

Én az első héten már együtt voltam párommal, bár nekem van hormon problémám tehát én arra szedem elsősorban.

Sok doki ott rontja el a dolgot hogy hasukra csapva na és az épp aktiális gyógyszercéggel kötött szerződés alapján írja fel gyógyszert ahelyett hogy elküldené a pácienst egy vérvételre amiből ellehet dönteni hogy kombinált vagy másik típus jó a hölgynek.

1. 937a2a883a (válaszként erre: 9. - Jaina)
2011. ápr. 21. 14:13
A tesztoszteronomra írták fel,mert háromszorosa a megengedettnek és ez miatt hullik a hajam,szőrösödök és rengeteg egyéb problémám van,meg PCOS betegségem lett.Igen,elmondta,hogy csak fél évig szedhetem.Tovább nem is akarom,mert a betegségem miatt amúgy is nehezen lehetek terhes és nem akarom a fogamzásgátlóval rontani az esélyeimet.De most muszáj,mert ha nem ezt,akkor más hormon gyógyszert írna fel a doki,hogy rendbetegyen.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook