Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogamzásgátló elhágyás után milyen tüneteket észleltetek magatokon? fórum

Fogamzásgátló elhágyás után milyen tüneteket észleltetek magatokon? (tudásbázis kérdés)


2020. dec. 15. 23:06
Ciklus 3. és 21. napi vérvételen voltam. A 3. napon túl sok volt az ösztrogén, a többi hormon (LH, FSH, prolaktin) rendben volt. A 21. napon csak a progeszteront nézték, ami túl alacsony volt, ebből látszott, hogy abban a hónapban nem volt peteérés. Meg többször nézett ultrahangon is az orvos és nem látott domináns tüszőt.
3. Dominó123 (válaszként erre: 2. - KSari)
2020. dec. 15. 13:15
És hogy állapította meg h nincs peteeresed?akkor nekem is mennem kell dokihoz. Az jó h neked más tüneted nincs
2020. dec. 14. 23:11
Én is kb. fél éve hagytam abba. Nekem azóta sem rendeződött a ciklusom, utoljára október 22-én jött meg, előtte pedig augusztus 23-án. Én már voltam kivizsgáláson, kiderült, hogy nincs peteérésem, ami valószínűleg amiatt van, hogy a 12 évig szedett gyógyszer ennyire megkavarta a hormonháztartásomat. Nincs kimutatható bajom (IR, PCOS, pajzsmirigy alulműködés). Szerencsére nekem nincs gond a bőrömmel, a hajam sem hullik.
2020. dec. 14. 11:24

Sziasztok

Éppen ma fél éve hagytam abba, mert babát szeretnénk. Hajhullas (borzalmas), pattanásos bőr, szédülés minden volt az elején. Viszont mindig pontosan megjott. Kivéve most. Másfél hete késik a teszt negatív. Volt valaki így? Várjak v menjek ezzel dokihoz? Köszi


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook