Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló-állandó mellfeszülés fórum

Fogamzásgátló-állandó mellfeszülés (beszélgetős fórum)


2011. máj. 24. 15:35
Képzeljétek, elmúlt 4 hónap után :))))
2011. máj. 4. 20:47
lassan már múlóban van, így az 5. hónapban, de nem múlik el teljesen azt hallottam...
2011. ápr. 22. 16:30
illetve menj el egy másik orvoshoz...
2011. ápr. 22. 16:29
szia!szerintem sem normális,de sajnos én is többször küzdök ezzel.Legutóbb félévig feszült és magától elmúlt,akkor meg is nőttek.Én annak tudom be,h nekem fejlődési rendellenességem van és magamtól nem is menstruálnék pl.Ha neked normális ciklusod volt mindig is,akkor fog.mellékhatása.Lehet másfajtát kellene szedned,de mindenképp a legfontosabb,hogy konzultálj az orvosoddal!
2. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Skylien)
2011. ápr. 22. 16:28
Én is ezt szedem, nekem szerencsére semmi mellékhatás nem volt az elejétől fogva,már 6 hónapja szedem. Az első 3-6 hónapot szokták mondani igazán ami idő alatt hozzá szokik a szervezeted a gyógyszerhez. Viszont bocsánat hogy ezt mondom de elég buta a dokid,nem értem miért nem ajálta fel hogy válts, ha ennyire fájnak a melleid és nem bírod akkor a megoldás a gyógyszerváltás.
2011. ápr. 22. 16:20

Sziasztok!


Szerintetek normális, hogy már 4. hónapja szedek fogamzásgátlót (Symícia) és rettentően feszülnek, és fizikailag is nagyon-nagyon fájnak a melleim?

Már szinte alig van olyan melltartó, amit hordani tudok, merevítő már egyikben sincs. Ja, és persze alvás után reggel fájnak a legjobban, szó zerint úgy, mintha összevertek volna. Segítsetek! Az orvos szerint még nem szokta meg a szervezetem a hormont. Ja, és az ultrahang azt írta, hogy mirigyes a mellem, de nincs semmi bajom... Hmm... bárcsak már elmúlna...


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook