Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló abbahagyása után megjöhet normálisan? fórum

Fogamzásgátló abbahagyása után megjöhet normálisan? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 28. 08:06
Nekem úgy szokott lenni általában, hogy miután elmúlik a mellfeszülés, és minden egyéb tünet, akkor rá egy hétre jön meg.
2013. szept. 27. 23:43

Köszi a válaszokat!

Ma nem jött meg és a tünetek is elmúltak, talán a mellfeszülés maradt meg egy kicsit.

7. 18e79e1970 (válaszként erre: 3. - Hofeherke9)
2013. szept. 25. 08:34
A tüneteid erre utalnak! Nekem is így volt az első rendesen gyógyszermentes vérzés előtt. Ezzel nyugtattam magam, hogy meg fog jönni, mert volt mellfeszülés stb. Reméljük megjön rendesen! :)
2013. szept. 25. 08:32
Én júniusban hagytam abba. Akkor megjött a megvonásos, utána júliusban 33napra a rendes menzeszem. Augusztusban 32 napra, most pedig vártam már, mint a megváltást. Két hete késett. Szóval most, szeptemberben 43 napra jött meg. Soha többet gyógyszert. Az hagyján, hogy hullik a hajam, mint atom, gyulladt bőr alatti pattanásaim vannak a nyakamon :(
2013. szept. 24. 15:11
Na, akkor nem én váltanám meg ezzel a világot. Mikor szedtem, szinte órára pontosan jött meg mindig, szóval akkor talán esélyes ez is.
2013. szept. 24. 15:01
Nekem mindig halál pontosan jött meg, tök mindegy, hogy szedtem, vagy nem. Mint az óramű. Úgyhogy simán megjöhet.
2013. szept. 24. 14:45
De a tünetek erre utalnak, nem? Mi lehetett tegnap az a kis rózsaszín a hüvelyváladékomban?
2. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Hofeherke9)
2013. szept. 24. 14:36
Vagy igen, vagy nem. De kisebb az esélye, hogy pont akkor menstruálj, mikor a megvonásos vézésed időszerű lenne.
2013. szept. 24. 14:34

Sziasztok!

Szedek már pár éve fogamzásgálót, de ebben a hónapban abbahagytam, mert váratlanul el kellett utaznom és nem értem vissza aznapra, mikor el kellett volna kezdeni az új levelet.

Mikor megjön a mensim, azonnal el akarom kezdeni újra szedni.

A kérdésem az lenne, hogy megjöhet normálisan aznapra, mint a fogamzásgátló szedése közben?

Még van péntekig ideje (a 21 szem után mindig az 5. napra jött meg, ez pénteken lesz) és érzek "tüneteket": kis mellérzékenység, kicsit bővebb hüvelyváladék és tegnap egy 1-2mm-es kis rózsaszínt is láttam a váladékban.

Szinte mindenkitől azt hallom, hogy miután abbahagyták a gyógyszert nem jött meg nekik rendesen, rendszertelen volt késett. Ettől még lehetséges, hogy megjön nekem rendesen? Ezek a tünetek arra utalnak, ugye? A terhesség nem nagyon jöhet szóba, mert nem volt túl gyakori a szexuális életem ebben a hónapban és amikor igen, óvszert használtunk.

Köszönöm!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook