Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló abbahagyása után hányadik napra jött meg a menstruációd? fórum

Fogamzásgátló abbahagyása után hányadik napra jött meg a menstruációd? (tudásbázis kérdés)


22. SzSzV
2010. jan. 31. 18:57

Szia, én más tabit szedtem de én is volt hogy kicsivel később vettem be a tabit és nekem rendesen megvolt akkor is a mensim! a Te tabidnak nincs itt fórumja? Meg kéne próbálni ott érdeklődni!

Vagy lehet hogy fel kéne keresned a nőgyógyászodat és lehet hogy tabit kéne váltanod!

Nem értek hozzá ez csak az én véleményem!

2010. jan. 31. 16:23

Sziasztok! Nem teljesen ebbe a fórumba illő témával kapcsolatban kérdeznék, de látom, hogy szinte itt a legfrissebbek a hozzászólások:)

1 éve szedek fogamzásgátló tablettál, Lindynette 20-at. Az előző hónapban két alkalommal 1-2 órával később vettem be a gyógyszert, a mestruációm pedig a 7 napos szünetben nem mondhatnám megszokottnak, ill. nem is mondanám annak, két napig tartott és inkább barnás váladékozás volt. Csináltam terhességi tesztet is, ami negatív lett.. Van valakinek ilyen, vagy hasonló tapasztalata? köszi a válaszokat!!!!!

20. SzSzV
2010. jan. 15. 19:42
Sziasztok! Én 3 évig szedtem fogamzásgátlót és augusztusban hagytam abba és utána csak október 28-án jött meg úgy hogy el kezdtem cickafarkfű teát inni, végig ittam a kúrát de utána megint nem jött meg! December végén már nem bírtam tovább megint el kezdtem inni a teát és most hétfőn végre megjött! Nekem előtte is rendszertelen volt a mensim de azért örülnék ha legalább arra az állapotra visszaállna már!
2009. dec. 28. 17:42

Sziasztok

Igaz az, hogy ha valaki több évig szedi (pl..4-5), akkor fennáll a veszély, hogy nem lehet gyereke majd ha abbahagyja?

18. Kexem
2009. okt. 10. 15:22

sziasztok!


én áprilisban hagytam abba, mertbabát szeretnénk. Sajnos nekem is PCOS-em van. 3 hónapig nem jött meg, aztán elkezdtem dokihoz járni és csak Norculut szedése után jött meg. Magától abszolut meg sem mozdul:(

17. e1e9ab571d (válaszként erre: 16. - Vvicus)
2009. okt. 10. 15:05
Nem, soha nem volt rendszertelen.
16. vvicus (válaszként erre: 15. - E1e9ab571d)
2009. okt. 10. 14:53
Elhiszem! :-) Gyógyszer nélkül neked amúgy nagyon rendszertelen?
2009. okt. 10. 14:40
Ma végre megjött, 33. napra. Megkönnyebbültem nagyon.
2009. okt. 8. 00:41
Én májusba hagytam abba,azóta sem jött meg.Többször voltam orvosnál,még semmi.3orvos mondott,3félét,semmi eredmény.Egy hét múlva ultrahang,majd meglátjuk.Terhesség kizárt!
13. e1e9ab571d (válaszként erre: 12. - Vvicus)
2009. okt. 7. 10:04
Köszi, bár még csak a cisztákat diagnosztizálták nem éppen alapos módon, szóval bármi lehet még. Decemberben lesz majd alaposabb mindenre kiterjedő kivizsgálás. Ugye kb 2 év alatt 20 kg-t fogytam, és most félek, hogy hormonháztartás miatt hízni fogok, úgy hogy nem is tehetek róla...emiatt aggódom, és várom, hogy megjöjjön, de azért köszi.
12. vvicus (válaszként erre: 10. - E1e9ab571d)
2009. okt. 7. 09:07
Szörnyű lehet ez a betegség, sokat hallottam már rőla. De nem tudtam, hogy fogamzásgátlóval kezelik. Ha muszáj, akkor muszáj. Mielőbbi javulást kívánok!
2009. okt. 7. 09:06
Én aug.-ban hagytam abba, azóta még semmi sem volt... :(
10. e1e9ab571d (válaszként erre: 9. - Vvicus)
2009. okt. 7. 08:17
Hát nem szeretnék többet szedni, de lehet, hogy sajnos majd ez lesz a PCO kezelése. Most nagyon feszült vagyok, állandóan zabálhatnékom van, és a súlyom is több lett a vízvisszatartás miatt... Szóval nagyon elegem van, hogy nem jött meg időben, és ma sem még...pedig nagyon megnyugodnék. Köszi az együttérzést és a válaszokat.
9. vvicus (válaszként erre: 8. - E1e9ab571d)
2009. okt. 7. 00:07
Szerintem ez simán belefér, a fogamzásgátló nagyon meg tudja zavarni a szervezetet, tapasztaltam, szóval soha többé fogamzásgátló.
8. e1e9ab571d (válaszként erre: 7. - Vvicus)
2009. okt. 6. 21:49
Sziasztok, rendben volt a ciklusom fél évig, és tévesen szedtem Cypromix fogamzásgátlót 1 hónapig, és abbahagytam, policisztás petefészkeim miatt írták fel. Hétfőn kellett volna megjönnie, de remélem, hogy csak késik. Terhesség kizárt.
2009. okt. 6. 19:07

Én szeptember 3-án hagytam abba, 5-én jött meg, aztán szeptember 21-én újra, szóval 16 napra, és két hétig tartott...:-S Bár nekem betegségem is volt, ami pont egybe esett a bogyó abbahagyásával, a doki sem tudta megmondani, konkrétan melyik okozza a rövid ciklust és a hosszú vérzést. Amikor régebben hagytam abba, akkor 30 napra jött meg.

Miért kérded, már várod, de még semmi?

2009. okt. 6. 16:20
Én 2007 decemberében hagytam abba 7,5 év után, és januárban rendesen meg is jött. Nagyon örültem, mert volt olyan barátnőm is, aki hónapokig kínlódott a szedés után, mire ismét menzeszelt. Nekem azóta sincs gondom vele, pontosan meg szokott jönni, kopp-kopp-kopp :-)))!!!
2009. okt. 6. 16:09
1,5 hónap..
2009. okt. 6. 16:06
Nem a gyógyszermentes időszakra gondoltam, hanem ha már teljesen abbahagyta valaki, akkor.
2009. okt. 6. 16:02
Szia! Nekem mindig a 4. napra. De most csak elfogyott a levél vagy teljesen abba hagyod??
2009. okt. 6. 16:02
Előre is köszi a válaszokat.
2009. okt. 6. 15:59
Fogamzásgátló abbahagyása után hányadik napra jött meg a menstruációd?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook