Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogamzásgátló abbahagyása után fórum

Fogamzásgátló abbahagyása után (beszélgetős fórum)


2010. aug. 10. 06:44
Én mást szedtem,és ugyanígy abba hagytam.Fogytam 1 hónap alatt annyit,amit felhíztam a gyógyszertől.Menstritől menstriig(30nap)én is megszenvedtem rendesen....olyan hasi fájdalmam volt,majd meg őrültem,és jött valami barnás váladék is mindig.De ahogy megjött a menstruációm,azóta nem volt problémám!:)))Ha nem szűnne meg,menj el orvoshoz!
2010. aug. 6. 09:22
Hú igen, a hátamon nekem is rengeteg piros pattanás lett, elég durván nézett ki, de azok már szerencsére pár nap után elmúltak. Ugye ez jó jel? A mensim másodjára is másfél hetes csúszással jött meg, elég nagy fájdalmak és rengeteg vér közepette, de legalább megjött... Szerdán megyek dokihoz, mert szeretném már visszakapni a régi önmagamat, drukkoljatok! Közben lehet ám, hoghy túlságosan ráparázok a témára, állandóan fórumokat olvasgatok és már elkezdtem félni a pcos-től is.
2010. aug. 5. 18:16
Mindenképpen keress fel egy orvost!!
2. agis
2010. aug. 5. 15:52

Én is mercilont szedtem, de nekem az egyetlen utólagos hatása a hátamon a pattanások voltak.


Menj vissza nőgyógyászhoz, vagy háziorvosodhoz, kellene egy labor, hogy a májaddal mi a helyzet.

2010. aug. 5. 14:54

Sziasztok!


Másfél év szedés után 2 hónapja abbahagytam a Marcilon nevű fogamzásgátlót és azóta szenvedek a mellékhatásoktól... Érdekes módon a gyógyszer alatt nem híztam, azóta viszont jönnek a kilók és olyan, mintha vizesednék (az arcomon és a lábamon főként). Kíváncsi lennék, van-e valakinek hasonló tapasztalata, mert el vagyok keseredve... Eddig gondolkodás nélkül ettem nulla hízással, most meg alig eszem valamit és hízom... Előre is köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook