Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló abbahagyása pár szem után? fórum

Fogamzásgátló abbahagyása pár szem után? (tudásbázis kérdés)


2020. aug. 25. 14:34
Én anno mikor elkezdtem, folyton migrénem lett, de olyan erős, h elzsibbadt mindkét kezem, nem tudtam beszélni és rettenetesen fájt a fejem. Össz-vissz három hétig szedtem, azóta se kezdtem újra. Mondjuk alapból is mindig ellene voltam, de az akkori párom akarta... Jobb keresni valami hormonmentes megoldást.
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 25. 09:29
Nem szokványos ezekre allergiásnak lenni, mert mikrogrammnyi olyan hatóanyag van bennük, ami amúgy is a szervezetben lévő hormon (bár szintetikus), a többi laktóz. Ha csak nem laktózra vagy érzékeny, mondjuk ahhoz ez is kevés. Ha rólam lenne szó, kicsit várnék, megfigyelném, okozhatja-e valami más.
2020. aug. 25. 08:55
Ha nem nagyon durván viszket én végig szedném azt az egy levelet.
5. Piroska52 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 25. 08:28

[link]

találtam egy ilyet, itt kérdezhetsz.

4. Piroska52 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 25. 08:25
Attól a 3 szemtől nem hiszem, de ezt kikeresheted a neten is, tutira irnak róla valamit.
2020. aug. 25. 08:16

Hat allergias reakciot valthat ki.

Csak felek hogy felborul az egesz hormonhaztartasom, bar meg tényleg csak 3 szemet vettem be.

2. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 25. 08:10

Bármikor abbahagyhatod, ha allergiás vagy valamelyek összetevőjére. Olvastad mi van a papiron, mit válthat ki?

és biztos hogy attól viszketsz?

2020. aug. 25. 08:05

Lindynette fogamzásgátlót kezdtem el szedni, az első levelbol 3 szemet vettem be, de viszket tőle a bőröm. Nem érem el a nőgyógyászt. Abbahagyhatom 3 szem utan?

Csinalta mar valaki igy?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook