Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló abba hagyása után mennyire normális az hogy késik a menstruációm? fórum

Fogamzásgátló abba hagyása után mennyire normális az hogy késik a menstruációm? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 17. 12:49
csak az a furcsa hogy minden nap van egy időszak mikor úgy görcsöl a hasam mint ha meg akarna jönni,de semmi.
5. 7230827147 (válaszként erre: 3. - 6795561eb7)
2012. márc. 17. 12:48
Ez tényleg nagyon szervezet függő, hogy ki mennyire bírja. Amíg szedtem, nekem akkor is voltak gondok vele, 2 év alatt 4 gyógyszert próbáltam, mert mindegyiknek komoly mellékhatása lettek. Majd besokalltam, és 2009 szeptemberben hagytam abba. 2010 nyaráig semmi nem volt, még csak nem is görcsölt a hasam sosem, nagyon sok vizsgálaton voltam, és ekkor közölték, hogy hát igen, ez is benne van a pakliban, totál tönkre tette a petefészkem a gyógyszer, még csak folyásom sem volt, semmi jele, hogy működne. Majd újra gyógyszert akartak nekem adni, mondván, hogy valahogy el kell indítani a menstruációt, de ebbe nem mentem bele, hála istennek. 2011 szeptembere körül kezdett újra megjönni, azóta már fél év telt el, és minden hónapban nem hogy napra, de percre pontosan jön meg már. Örülök neki, hogy gyógyszer nélkül jött helyre. Én többet semmi hormonális dolgot nem fogok használni, az biztos :)
4. timycat (válaszként erre: 1. - 6795561eb7)
2012. márc. 17. 12:40

Várj még 2 hetet;ha kimarad a 2. menzesz is akkor én orvoshoz mennék.


Amúgy változó a dolog. Én abbahagytam 5 éve a foggátlót és teljesen felborult a rendszer; majd újra kezdtem szedni. Most szeptemberben megint abbahagytam ugyanazt a gyógyszert és minden napra pontosan működött (most az utolsó hónapnál volt csak némi "zavar")

3. 6795561eb7 (válaszként erre: 2. - 7230827147)
2012. márc. 17. 12:33
Az nem semmi és gyógyszer mellett mindig pontos volt,mert nekem igen,csak ugye a múlt hónapba nem szedtem és még mindig nem jött meg,terhes biztosan nem lehetek!!Ennyire be zavart volna a gyógyszer??
2012. márc. 17. 12:31
Nekem 1 évig nem volt menstruációm, annyira tönkre tett a gyógyszer. Totál leállt a petefészkem működése.
2012. márc. 17. 12:29
Aki abba hagyta a gyógyszert annak ugyan úgy meg jött rendesen vagy nem???Terhes nem lehetek,több mint 2 hete késik!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook