Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátlásban jártasak segítsetek, ilyenkor véd a gyógyszer? fórum

Fogamzásgátlásban jártasak segítsetek, ilyenkor véd a gyógyszer? (tudásbázis kérdés)


6. 991217 (válaszként erre: 4. - Netti1980)
2012. ápr. 11. 21:38
Jövő héten megyek egy speckós nődokihoz. Tudom, hogy így csak felületesen van kezelve...
2012. ápr. 11. 21:36
nőgyógyászt kéne váltanod, fogamzásgátlóval kezelni pco-t nem tanácsos
4. Netti1980 (válaszként erre: 2. - 991217)
2012. ápr. 11. 21:35
És arra nem gondolt a nőgyógyászod hogy a PCOS-t kezelni kéne? És nem a fogamzásgátló a jó módszer rá, azzal csak elfedi a tüneteket. Bocsi, hogy így írtam, csak mérges vagyok nagyon az ilyen nőgyógyászokra.
2012. ápr. 11. 21:19
Ha már megjött, és utána a rendes időpontban kezdted el szedni, akkor elvileg nem lehet gond, bár én félős vagyok, a helyedben 1 hétig valamilyen kiegészítő védekezést választanék. Symiciával jártam majdnem ugyanígy, ha jól tudom hasonló az összetételük, nekem nem volt gondom azzal.
2012. ápr. 11. 21:17
A kérdésem az lenne, hogy volt egy hónap szünetem, mert a nőgyóygászom azt mondta álljak le, megnézzük vissza jön e a PCO-m. Visszajött....újra elkezdtem szedni a jangee-t. Mivel nem jött meg a menzeszem, az orvos azt javasolta, hogy ne várjak, amikor meg kellett volna jönnie, kezdjem el szedni, így viszont az első levél nem nyújt védettséget. Most túlvagyok az első levélen, menzeszen, 3. szemen a második levélből, már védett vagyok???? Köszi!
2012. ápr. 11. 21:14
Fogamzásgátlásban jártasak segítsetek!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook