Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátlás 50 körül fórum

Fogamzásgátlás 50 körül (beszélgetős fórum)


2009. okt. 28. 17:06
No eltelt 6 hónap. Szeptemberben újra menstruáltam, azóta nem. Tegnap vettem egy terhességi tesztet, de szerencsére negatív lett.Most akkor mi legyen...lehet, hogy nem is kell védekeznem?!
2009. márc. 24. 18:07
Hát ezek szerint nem sok lehetőség maradt! Én is próbáltam a neten utánanézni, de a Pharmatexen kívül semmit sem találtam, arról meg azt mondják hogy eléggé csíp is!!
2009. márc. 24. 13:10
Én nem ajánlanám a Pharmatex termékeket,mert én az melett lettem terhes 41 évesen.Anőgyógyász azt mondta,nála egy hét alatt 3 nő jelentkezett azzal,hogy e termékek mellett lettek terhesek...Nálunk 2007 május 8-án emelték fel a lekötés árát 10.000ft-ról 30.000ft-ra.Onnan tudo m ilyen pontosan,mert rá három napra szültem,de hiába ajánlották előtte,ennyiért már nem tudtam megcsináltatni,most meg már nem is aktuális.
2009. márc. 24. 11:55
48 éves vagyok, még rendszeresen, pontosan menstruálok. A nőgyógyászomat kérdeztem, hogy milyen fogamzásgátló eszközt javasol. De ő csak a Pharmatex termékeket tudta ajánlani (kúpok,kenőcsök, tabletták).
2009. márc. 24. 11:31
Az a helyzet, hogy az is lehet, hogy nekem már nincs ilyesmire szükségem. Nem tudom.... Azt mondta a doki, hogy kb. fél év alatt fog kiderülni, hgy van-e még egyáltalán peteérésem.Ha nincs akkor már nem kell semmi, de ha van akkor hipp-hopp terhes maradhatok.
2009. márc. 23. 21:18
A család egy nöi tagja nagyon elégedett a petevezeték lekötéssel.Komplikáció nélkül ment minden,kb.6 évvel ezelött került 10 ezer FT-ba(vidéken).A mai bp.-i árakról fogalmam sincs.
2009. márc. 23. 17:27
Az a helyzet, hogy nem ismerem, most voltam először nála. Eddig rákszűrésre az onkológiára jártam minden évben, ott megcsinálták a mammográfiát is és kész. Igazi nőgyógyásznál 10 éve voltam utoljára...
2009. márc. 23. 16:41
Szia!Én is 49 vagyok,de tanáccsal sajnos nem szolgálhatok.Sok nöt ismerek,akiknél bevált a hormon-spirál.Ez csak progeszteront bocsát ki.Jó páran mesélték,hogy azóta könnyen megy a súlytartás.Másnál nagyon bevált a petevezeték-leköttetés.De ez MÜTÉT,nem is olcsó.Mit ajánl az orvosod?Csak ö ismerhet téged a legjobban!
2009. márc. 23. 16:29

49 éves vagyok. Eddig (20 éve)fogamzásgátló tablettát szedtem, de most már abba kell hagynom.

Jó lenne az óvszeren kívül, valami más, ami még hatásos. A nőgyógyászom azzal "vígsztalt" hogy az elkövetkező időszakban-ha van még egyáltalán peteérésem- igen könnyen teherbe eshetek. Szeretném, ha valaki tudna tanácsot adni, aki hasonló korú vagy jól tájékozott a témában!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook