Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogadott orvos-mennyibe is kerül? fórum

Fogadott orvos-mennyibe is kerül? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 12. 18:27

Én felháborító dolognak tartom, ha egy orvos megmondja, mennyiért vállalja el az adott kismamát. Hát nem ez a dolga? Szégyen, hogy egyáltalán meg meri említeni azt a 100.000 Ft körüli összeget, sőt inkább pofátlanságnak tekintem!

A jó orvos pénz nélkül is odafigyel Rád,hiszen tudja, hogy orvos, ez a kötelessége, ezt kell tennie...

Én hálIstennek nagyon jó dokihoz járok, nincs "megszabva az ár",ha adunk adunk, ha nem nem. Én eddig minden UH-nál adtam neki egy kisebb összeget, szülés után meg 40.000-ret, de alig akarta elfogadni. Na Ő, Ő rendes orvos.

Ha nem adtam volna Neki semmit, akkor is normális lett volna, és figyelt volna rám. Tapasztalatból tudom.

9. *MysticMyra* (válaszként erre: 5. - Ccf0283561)
2013. márc. 11. 07:47

Nekem is panaszmentes volt a terhességem, még is volt fogadott orvosom. :)

Szerintem ezt mindenki maga dönti el. Én nagyon megvoltam elégedve vele, sokan akik velem egy napon szültek, az ügyeletes orvosra panaszkodtak. :)


Nálunk 7.000/alkalom volt a magánrendelés, a szülésre pedig nem volt fix ára. Azt mondta mindenki annyit ad, amennyit gondol/tud.


Nem bántam meg, hogy volt. Már gondolatban tervben van a kistesó is, akkor is Ő lesz a fogadott orvosom.

De valóban jól írták, orvosa válogatja. Itt van, akinél 14.000 Ft egy magánrendelés, és nem egy orvos kijelenti, hogy 100.000 Ft alatt nem vállalja a szülés levezetését. Mondjuk egy ilyet én sem fogadnék meg. :)

Nem az ára miatt, hanem azért, mert pofátlanságnak tartom, ha valaki kijelenti, hogy igen ott leszek, de csak ennyiért...

2013. márc. 11. 06:44
Nem tudom, hova jársz orvoshoz, mert én a városomban tudok egy nagyon jófej, rendes, becsületes dokit, akinél én szültem. Ő a havi vizsgálatért 10-et kért és azt mondta, hogy a szülésért, ha adok pénzt adok, ha nem nem. (mi persze adtunk)
7. ccf0283561 (válaszként erre: 6. - Sanka02)
2013. márc. 10. 19:41

Igazából panaszmentes vagyok.A 18-20 heti uh-án találtak cisztát a fejében meg 6mm bőrredő a tarkónál,Végig a hátán a nyakától a popsijáig 6-7 mm távolság volt a csontos rész (gerince),és a bőre között.Azonnal küldtek genetikára.Ott meg azt mondták nem találtak rendellenességet.

Elvittem a leletet a nőgyógyászhoz,ő meg azt mondta ezzel az őskori uh géppel nem tudja a babám fejlődését követni.Így elküldött másik rendelőbe,másik orvoshoz.

Ezért gondoltam,hogy jobban járnék magánnal.

6. Sanka02 (válaszként erre: 5. - Ccf0283561)
2013. márc. 10. 19:07
Nekem is volt fogadott. Bajos volt a terhesség az elejétől fogva. Nekem így biztonság érzetet adott, hogy bármikor, akár telefonon tudtam hozzá fordulni. És nem mindig mmás vizsgálgatott.
5. ccf0283561 (válaszként erre: 3. - Wiki76)
2013. márc. 10. 19:05

Eddig nem volt fogadott dokim,viszont a babámnál találtak problémákat,és az eddigi doki akihez jártam,lepattintott,mert azzal a gatyi uh géppel nem tudja követni a baba fejlődését.Korszerűbb uh géppel kell a babámat figyelni.Ezért elküldött másik rendelőbe,más orvoshoz.

Ezért gondoltam,hogyha ez ilyen bonyolult egyszerűbb ha fogadok dokit...

4. Vancsa1977 (válaszként erre: 3. - Wiki76)
2013. márc. 10. 17:23

Én most szültem 3 hete,és nem adtam egy fillért se.Én is ugyanazt vallom amit írtál,hogy a gyerekre költöm inkább.

Csak azt írtam amit tudok.

2013. márc. 10. 14:40
kényeztessétek csak őket..miért nem 500.000?vagy több?!Miért nem a gyerere költik a kismamák ezt a pénzt?Ha nem fizetsz bent marad a baba?Vagy nem hallgathatsz langy zenét szülés közben?Ki nem szarja le hogy mosolyog a dokid..jogod van a fálydalomcsillapításhoz,ha kedved van az ordításhoz a beöntéshez,gátmetszéshez szép varrathot ill a gátvédelemhez is ha tetszik.De ennyi pénzt a zsebükbe tömni bűn!
2013. márc. 10. 08:41

Ahol lakok ott kb.30000 ft körül kérnek.

Miskolcon van 1 orvos aki kijelentette,hogy ha őt flfogadják,akkor a maszekjának a 10x-ét kéri-ami 100000 ft!!!!!

2013. márc. 10. 08:38
Arra lennék kíváncsi,hogy akinek fogadott orvosa volt,mennyit fizetett alkalmanként,és a szülésért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook