Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogadj örökbe!!! fórum

Fogadj örökbe!!! (beszélgetős fórum)


1 2
2007. júl. 3. 13:25
meghiszem azt! Én is szívesen jótékonykodok, csak az a baj, hogy már annyi a fals és átverős "jótékonysági" szervezet, hogy az ember sokszor már nem tudja, hogy melyik lehet valódi.
2007. júl. 3. 13:23
csekket küldenek és azt kell befizetni havonta és egy pár honap után mikor bizonyitottad hogy tényleg komolyan veszed a dolgot küldik a képet és hát remek érzés.:)
2007. júl. 3. 13:21

És utaljátok a pénzt?

Honlapcímet tudnál adni?

2007. júl. 3. 13:19

végre egy érdeklődő!!

ez egy program amiben havi 3000ft-al támogatsz egy árva kisgyereket amivel az egész havi elátását megoldják és ezzel hozzásegited az iskolában valo tanulsához is,sőt sok helyen a munkátol lehet megmenteni őket

2007. júl. 3. 13:18
erről még nem is hallottam. Hol és hogy lehet ilyet csinálni?
2007. júl. 3. 13:11

remek emberek lehettek!!a "mi" kislányunk sri lankai és renegeteg dolgok szeretnénk megtudni még rola,főleg most hogy már tudjuk kiről is van szo!

lehet nekik csomagot küldeni?

2. dee (válaszként erre: 1. - Kmét)
2007. júl. 3. 13:06

Nekem 2 ilyen gyerekem van.Egy kongói és 1 erdélyi.Mindig jön az értesítés a baptistáktól.Nekem is jó érzés,hogy segíthetek.


Ja és a kisfiamat is örökbefogadtuk,aki itt él velünk és bearanyozza minden percemet.

2007. júl. 3. 13:02

mennyit tudtok erről az akciorol és részt vesztek-e benne?

mi január ota fizetünk 3000ft-ot egy kisgyerek megsegitésére és tegnap megkaptuk a fényképet a kislányrol és bár van egy kisfiam de mégis remek érzés tudni hogy egy másik kicsin is segiteni tudunk olyan pénzből amit észre sem vennénk.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook