Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fog ez változni? fórum

Fog ez változni? (beszélgetős fórum)


2013. okt. 20. 20:40
Te érzed, majd alakul,felesleges ezen agyalni.
6. HMF83 (válaszként erre: 1. - 3c63fb387c)
2013. szept. 2. 15:57
Felmelegített káposzta esete...én nem kezdenék ex-szel újra...
5. ittmost (válaszként erre: 1. - 3c63fb387c)
2013. szept. 2. 15:52
Bajnak nem baj,csak felesleges energiapazarlás.Ha jól érzed magad vele,akkor csináld,ne gondolkodj előre,és ne képzelj bele többet,mint ami.Majd ahogy történnek a dolgok kettőtök közt,azon érdemes gondolkodni és elemezgetni,hogy valóban jól érzed-e magad benne.
2013. szept. 2. 11:50

Szerintem az, hogy bizonytalan vagy, az azért lehet mert félsz még kiadni magad, nem bízol benne teljesen- az újdonság miatt.

Ha más miatt van, akkor nézz mélyen magadba, meg fogod találni a választ, amire a tudatalattid figyelmeztet.

2013. szept. 2. 11:47

Mi is a kérdés?

Az, hogy fogsz-e bízni benne?

Nos, rajtatok múlik. Idővel megismeritek egymást, s rájössz, hogy lehet-e vagy sem.

2013. szept. 2. 11:41
egy harmadik pasi lenne a megoldas, ahol igy jonnek-mennek az exek!
2013. szept. 2. 11:38
Novemberben szakítottam az exemmel, vagyis o velem.. Azóta nem volt senkim így komolyabban.. Most viszont egy régebbi exemmel találkozgattam és arra juttunk, hogy akkor próbáljuk meg még egyszer (fiatal voltam még, amikor először elkezdtünk járni). De nem felejtettem el teljesen a novemberi exemet még és mivel vele feküdtem még csak le, ezért is nehezebb (nem volt komoly kapcsolat, de sokáig együtt voltunk). Nem beszéltem erről a mostani pasimnak, csak 1 hónapja vagyunk együtt és most volt is egy kisebb nézeteltérés, de megbeszéltük. Csak még nem tudok száz százalékig megbízni benne. De most minden ok, meg ő az első olyan komoly kapcsolatom, csak tartok tőle kicsit.. Lehet csak azért mert ő az első úgy komolyan? Néha vannak kétségeim, hogy tényleg ezt akarom e, ez baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook