Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fodrásztanfolyam felnőtteknek fórum

Fodrásztanfolyam felnőtteknek (beszélgetős fórum)


8. edi821 (válaszként erre: 7. - 57aa4ea1e8)
2011. aug. 3. 20:18
köszi az infót
2011. júl. 25. 20:53

Legalább 6-700 ezer. És akkor még nem vettél hajmosó széket, fodrásszéket, pultot. Azok még egy vagyon.

Sztem legalább 1 milla kell, ha üres helyre akarsz menni, vagyis a szalonban nincs beállítva gyárilag fodrászhely. Ha van, akkor is legalább fél milla sztem. alaphangon.

2011. júl. 25. 19:17
tippelj, légy szí, érdekelne
5. Vigyorex6 (válaszként erre: 3. - Edi821)
2011. júl. 25. 16:12

Ha tudod használni akkor a célnak megfelel, de nem ezen az egy tételen áll vagy bukik a dolog.

Kíváncsi vagyok mennyiben állna meg, de még tippelni sem merek. Irtózatos összeg... :(

2011. júl. 25. 16:07
ja Pécs városról lenne szó
2011. júl. 25. 16:06

köszi a hozzászólást.

igen, az eszközök sajna drágák. amúgy ha van saját pl. hajsütő az nem is jó?

nézegettem több cég/intézmény tanfolyamát, de még nem látom át, nagyon az elején vagyok :o)

2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Edi821)
2011. júl. 25. 08:59

Nincs más hátra, mint előre. Be kell menni egy fodrászhoz, aki vállal tanulókat és meg kell kérdezni. Minden oktató más összeget kér, ugyanis ezt a kamara nem határozza meg, és az ország más és más pontjain is eltérő. Én 2005-ben végeztem normál tagozaton. Ugyanannyit kértek a felnőttektől is. Anno 2 évre 120.000-et fizettem, amikor másnál a csoporttársaim már 200.000-et. + gondolom fizetni kell a tankönyvekért + annak az intézménynek aki a tanfolyamot szervezi, hiszen nagy valószínűséggel ott adják le az elméletet.

Sajnos az eszközök árát összeszámolni sem lehet! Ollókat, hajvágógépet, szárítót, hajvasalót nyugodtan számolhatod durván 10.000Ft-ba/db, de ez nyúlhat a csillagos égig, és aztán még meg kell venni mindenféle csipp-csupp dolgot (kefék, fésűk, csavarók....stb...stb...stb).

2011. júl. 25. 07:20
Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi a fodrásztanfolyamokról (felnőtt képzésben). A fodrászeszközök mibe kerülnek, ami be kell ruházni? Erre semelyik szervező nem ad választ. A másik kérdésem, amire keresem a választ, h mennyit kérnek a fodrászok egy felnőtt tanulótól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook