Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrászhoz és kozmetikushoz járás fórum

Fodrászhoz és kozmetikushoz járás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
93. adri25
2008. júl. 31. 08:31
Havonta 1x fodrász, A kozzetikus hetente_ szoli miatt
92. csutora13 (válaszként erre: 91. - Andrea77)
2008. júl. 30. 14:38

Szerintem a legtöbben inkább szánnak fodrászra,mint kozmetikusra.

Nekem szerencsém van,mert a tesóm kozmetikus.:)

Így el vagyok kényeztetve.Aranyat ér egy jó masszázs!:)

2008. júl. 30. 14:26
Sziasztok! Én kozmetikus vagyok, és azt látom minden nőbe a szépülni vágyás benne van ,csak azok a piszkos anyagiak. De nem csak a krémek kerülnek pénzbe, van üzletbér, rezsi, járulékok, és a haszon. Az árak több tényezőkből állnak. De szerintem az ember lelkének is jól esik egy kis kényeztetés.
2008. jún. 20. 15:34

Kozmetikushoz nem járok viszont fodrászt tuti váltani fogok...

Elegem van már belöle mindig ö dönti el milyen legyen a hajam mer amit én mondok az a frizura vagy nem áll jól vagy nem lehet megcsinálni:@

2008. jún. 7. 15:58
én délelőtt voltam fodrásznál. nagyon tetsziiik :):)
88. Szanka
2008. jan. 29. 09:53

Lélekfelvidítás céljából én is bejelentkeztem péntekre kozmetikushoz. /Már 4 éve nem voltam, rám is fér./

Jövő héten pedig a fodrász jön.

2008. jan. 29. 08:07

Egy 10 hetes kezelésen veszek részt,mert baromira begyulladt,és sebes lett a fejbőröm,elkezdett nem is korpásodni-inkább hámlani.Ami tuti,azóta nem viszket,és kezd alakulni.V.mi speciális kezelés,nem olcsó,de ahhoz,hogy jól érezzem magam,megéri.

Kozmetikushoz viszont nem megyek,mert 14 éves koromban ez volt a szülinapi a jándékom,a kozmetikus teljesen elfertőzte amúgy is Pöttyös Panni bőrömet...

86. Zsikee (válaszként erre: 85. - F290b382c2)
2008. jan. 11. 22:11
Mit csinál a hajgyógyász veled hetente?
2008. jan. 11. 17:21
Hetente egyszer hajgyógyász,havi 1-2*fodrász.Régen volt sokáig zselés műkörmöm,de baromira tönkretette a saját körmömet.Pedig profi volt a csaj.Azóta soha többé!!!!Hanna
84. Deszty
2007. dec. 19. 15:08
Ki tud egy jó kozmetikust Debrecenben??
83. Zsikee
2007. dec. 7. 20:34
Ma voltam a rövid hajam festetni, és egy kicsit átritkitotta a frizörömet. Néhány tincs szöke, azt alufoliába csavarta, majd élénkvörös a többi részen. Nagyon klassz lett. 3600 volt a múlt hónapban, ma már 3.800 kért.
82. 70a5a27405 (válaszként erre: 1. - Tinendo)
2007. nov. 21. 20:03

Hát igen, egy fodrász mégiscsak jobban be tudja lőni a hajad.

Én csak fodrászhoz járok, de van úgy is hogy több mint fél évig nem megyek belővetni, egyszerűen elfelejtem.

81. RLindi
2007. szept. 3. 19:20
fodrászhoz festetni,meliroztatni kicsit igazittatni kb. 6 hetente,kozmetikushoz szemöldök-szempillára 3 hetente,tisztitásra 1-2 havonta,körmöshöz kb. 3 hetente pedikűrre nyáron havonta télen kicsit ritkábban járok.
80. Roni24 (válaszként erre: 79. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 3. 19:15
Ez tök jó, lehet hogy én is utánanézek! :)
79. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 78. - Roni24)
2007. szept. 3. 14:13

En sem latok ebben logikat, egy rovidebb hajnal sokkal fontosabb a pontossag, mint egy hosszunal. Hm.

En ugy oldottam ezt meg, hogy vettem egy fodraszollot, nagyon profi es eles kis joszag (mert az ollo minosege egyaltalan nem mindegy, azt masra nem is szabad hasznalni, csak hajvagashoz), eleg dragat valasztottam, es mar evek ota kiszolgal. Nem veletlenul alakult igy, allandoan elszurtak a hajamat es azt hiszem mar elviselni sem tudnam, hogy valaki kezbe vegye en pedig csak turjem. Utoljara ugy vagtam fazont a hajamba (hosszuba), hogy netrol letoltottem egy frizura lepcsozetes levagasanak utmutatojat, atneztem es kovettem a leirtakat. Bizonyos vagasi technikakat pedig el lehet sajatitani felvetelekrol amik neten is vannak.

78. Roni24 (válaszként erre: 77. - Tinendo)
2007. szept. 3. 13:56

Dehát ez akkor is tiszta röhej!

Oké, a mesterfodrászok lehetnek drágábbak, mert azok legalább biztosan értenek a munkájukhoz, és biztos, hogy az ember nem csalódik, ha egy mesterfodrász székébe ül!

NADE én nem mesterfodrászhoz mentem, sőt, egy vacak hajvég igazítás miatt soha nem is mennék mesterfodrászhoz, még akkor sem, ha megengedhetném magamnak.

Na, és ha nem kérem, hogy mossa meg a hajam, csak bespricceli a végét, és lenyisszantja! :P MI kerül azon 4200 Ft-ba???? Grrrrrrr!!!


Na, mindegy, végülis tegnap nekiestem a hajamnak megmostam, és levágtam kb. 2 cm-t a végéből. Büszke vagyok magamra, mert egyenletes lett, nem sikerült elrontanom :P, de megállapítottam, hogy ha én fodrász lennék, egyszerűen nem lenne arcom ennyit kérni, egy ilyen semmi munkáért!

Dehát, nyilván nekik is meg kell élni valamiből! :)

77. tinendo (válaszként erre: 76. - Roni24)
2007. szept. 3. 12:29

Szia.

Sajnos, így vannak az árak, ahogy leírtad.

Mondjuk én sem értem, hogy miért kerül drágábba az, ha a hosszú hajból 2cm-t vágnak le, mintha a rövidből levágnak 2 cm-t.

Nem hiszem, hogy a hajmosás és a szárítás a rövid és a hosszú haj között ennyire drága.

Az árak sok mindentől függnek,pl. vidéken olcsóbbak a fordászok, na arról nem is beszélve, hogyha mesterfodrászhoz mész, ott elég magasak az árak. Meg ott is, ahol több a külföldi vendég, ott ugyanis az ő pénztárcájukhoz mérik a díjakat.

Szerintem sok "sima" fodrász olcsó áron is tud olyan munkát végezni, mint 1 drágább mesterfodrász.

76. Roni24
2007. szept. 3. 12:16

Sziasztok!


Már egy másik fodrászos témába beírtam, de ott nem sokan vannak, itt úgy látom sűrűbben vagytok! :) Tanácsot szeretnék kérni, azoktól akik sűrűbben járnak fodrászhoz mint én!

Nos, egyátalán nem szoktam fodrászhoz járni, szeretném jó hosszúra megnöveszteni a hajam, de már annyira töredezik a vége, hogy úgy döntöttem, muszáj lesz elmennem, hogy picit vágjanak belőle!

El is mentem, elmondtam a nőnek, hogy szeretném, ha vágna picit a végéből, nem sokat, csak amennyit muszáj, mondjuk max. 2 cm-t!

Kérdeztem, hogy mennyibe kerülne! Ránézett a papírkájára, és közölte, hogy 4200 Ft!!! :OOOOOOOOOOOOOOO

Hát mondanom sem kell, hogy úgy kellett az államat felvakargatni a padlóról!

Nyeltem egyet, és megszemléltem én is az ártáblázatot:


Vágás:

- Rövid haj: 1200 Ft

- Félhoszúhaj: 2100 Ft

- Hosszú haj: 4200 Ft


MI VAN?!?!?!?!?


Ha rövid hajam lenne, és azt kérném, hogy 5 mm-t vágjon a végéből akkor 1200 Ft lenne, de mivel az én hajam már hosszúnak számít, UGYANANNYI vágásért 4200 Ft-ot kér?!?!?!?

EZ NORMÁLIS ÍGY????

MIÉRT????


Egy ismerősömnek 1800 Ft-ért vágta a fodrász tépettre a HOSSZÚ haját, mosással együtt! És nagyon csini lett, tehát jól dolgozott a fodrásza! Csak a baj az, hogy vidéki!


Szóval érdekelne, hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak az árakkal!

Vagy, ha vannak közöttünk fodrászok, érdekelne, hogy ugyanannyi vágásért miért kérnek ennyivel többet, csak azért, mert valakinek hosszú haja van?


Köszi előre is! :)

75. évi75
2007. szept. 2. 23:54
nekem kicsit nehéz, mert nem sok ember van, akire rábízhatom a csemetéket, és így ritkán jutok el, de járok mükörmöshöz, fodrászhoz, és majdcsak egyszer kozmetikushoz is.nagyon nehéz összeegyeztetni.+az anyagiak=az is problémás
2007. szept. 2. 16:07
Nem jarok se fodraszhoz, se kozmetikushoz. Majd plasztikai sebeszem lesz, ha ugy hozza a szukseg, de addig is nem okoz gondot ugy kinezni, mintha az elso kettonel vagyonokat hagynek.
2007. szept. 2. 15:53
kozmetikusnál 3 havonta tisztitattok két hetente massziroztatok, havonta járok fodrászhoz, évente 2-szer veszek szoli bérletet, heti 4-5 alkalomal járok kondizni, szauna heti 1-2 alkalomal manikűr pedikűrt magam csinálom.
2007. máj. 22. 11:19
Én kb. 2 havonta járok fodrászhoz,és kozmetikushoz is,a kisebb dolgokat magam intézem.
2007. máj. 1. 15:13
Én havonta járok fodrászhoz,2 naponta szoliba,hetente kozmetikushoz,naponta konditerembe:-)
2007. máj. 1. 14:19
Fodrászhoz én is a barátnőmhöz járok. Kozmetikushoz azért nem járok mert sajnos nem bírom a fájdalmat.
2007. ápr. 30. 19:10
Fodrászhoz a barátnőmhöz járok,ha éppen ráér,kozmetikusnál elég régen jártam
2007. ápr. 30. 17:18
Fodrászhoz minden héten csütörtökön megyek,kozmetikushoz nem járok!!
2007. ápr. 30. 15:09
Fodrászhoz csak ritkán járok.Kozemtikus viszont van a családban,történetesen az ikertesóm,így különleges bánásmódban részesülök,amikor csak szükségem van rá.
66. H MAYA
2007. ápr. 29. 12:51

Fodrászhoz havonta egyszer,de 3havonta daueroltatom a hajamat és ugyanakkor a festést is megcsinálja.

Kozmetikus az eggyik barátnőm, hozzá általában havonta megyek kezelésre.

2007. ápr. 29. 12:16
fodrász a soginőm kb.1 1/2 havonta festjük a hajamat,a szemöldökömet sajátmagam szedem kozmetikába nem ártana mennem tisztítattni.
2007. ápr. 29. 10:16

Hetente járok szemöldök szedésre ,és 3-4 hetente szörtelenitésre.Arc kezeléseket is mindig befértetem 2-3 havonta.

Fodrászhoz ,mióta lenőtt a hajam már csak festetni ,és igazittatni járok,de mikor rövid volt hetente kétszer jártam hétfőn ,és pénteken.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook