Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász segítségét kérném, vagy aki ezen túlesett fórum

Fodrász segítségét kérném, vagy aki ezen túlesett (beszélgetős fórum)


2022. márc. 25. 14:56
Én most vagyok narancssárga. Egy vörös hajszínező maradványa, ami túlontúl ragaszkodónak bizonyult 🙈 De félek leszívatni, mert így is törik a vége, és ha elkezd lenőni az új szín, ugyanúgy nem vagyok előrébb 😅
5. NomNom (válaszként erre: 4. - VendrinerPiroska)
2022. márc. 25. 06:13
Csatlakozom, én is voltam már narancssárga….
4. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Marikaagnes)
2022. márc. 24. 23:32
Nem vagyok fodrász, de magam festettem szőkére a hajam sok évig. Én azt ajánlom, hogy keress egy fodrászt, aki tényleg jó a hajfestésben - sajnos, nem mindegyik az. Egy ártalmatlannak hitt lépéssel nem csak a hajad minőségét teheted tönkre, hanem meg is lepheted magad egy olyan színnel, amit csak rémálmodban választottál volna magadnak pld. így csináltam magamnak napszítta melír helyett baromi ronda narancssárga hajat. úgyhogy vigyázz az otthoni kísérletezéssel.
3. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Marikaagnes)
2022. márc. 24. 19:44
Nem vagyok fodrász, de én ezúttal csak festékkel szőkítettem, és sikerült. Minden festés után világosabb lett. Mondjuk az én hajam nem fekete, hanem sötétszőke/világosbarna...
2022. márc. 24. 19:41
Menj fodrászhoz, olyanhoz aki ért is hozzá.
2022. márc. 24. 19:37

Sziasztok!


Fodrász segítségét szeretném kérni! Ha tudna segíteni…

Lenövesztettem a hajam kb. 20 cm fekete természetes haj. Korábban szőke volt a hajam. Szerettem volna visszakapni a világos hamvas szőke hajam. A fodrász azt mondta ne szívjuk le, mert az roncsolja, ezért n11 ennyire emlékszem festékkel befestette. (világos szőke) Az eredmény rozsdaszín lett. Most ebben pompázom egy öreges hajstílussal ráadásul.

A kérdésem az lenne: ha erre hamvas szőkét festek, akkor mi lesz az eredmény? Szőkülni fog? Vagy menjek el fodrászhoz, aki leszívja és befesti a megfelelő színre? Vagy szőkülni fog, ha hagyományos hamvas szőkével befestem én? Vagy ezzel csak rontok a rozsda (vöröses) jelenlegi hajszínemen?

Örülnék válasznak, mert sokat jelentene a jelenlegi fejemnek! Előre is köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook