Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász segítséget kérek - festett szőkéből sötét barna lett a hajam színe, segítenél? fórum

Fodrász segítséget kérek - festett szőkéből sötét barna lett a hajam színe, segítenél? (tudásbázis kérdés)


7. samdo (válaszként erre: 6. - Katie_rose)
2012. okt. 23. 13:02
sajnos nem festés előtti a kérdésem, fodrászra bíztam magam, aki így eltolta a hajam színét és most információkat szeretnék, hogyan tehetném rendbe, azaz vissza meleg barna színre ...
2012. okt. 21. 16:33

Ha festés előtt kérdezed,akkor az opál szőke színt javasoltam volna.

Az én szőke hajam attól lett meleg barna...bár én meg szőke akartam volna maradni :D

5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Samdo)
2012. okt. 19. 23:09
ne akarj radikális változást, mert látod, fodrász sem tudta megoldani, a hajad meg megsínyli
4. samdo (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2012. okt. 19. 21:53
tudom, hogy nem egetverő nagy ügy, csak kérdezem, hogy mit lehetne tenni, hogy elégedett legyek ...
2012. okt. 19. 21:49

Nagyon sok hozzászólást olvastam el, mielőtt rászántam magam, hogy a festett szőke hajamat átfestetem meleg barnára, mert már untam a havi festegetést. Egyesek nyilatkoztak, hogy a hajuk bezöldült, rézvörös lett, stb, stb.... Egyáltalán nem akartam, hogy én is így járjak, ezért az ismerős fodrászt választottam, habár ő sem volt elragadtatva, hogy mit is akarok csinálni a hajammal, de azt mondta, hogy lehetséges. Először is semlegesítette a szőke hajamat, aztán befestette, de nem lett jó, így tonizálta sötét barnával, így lettem majdnem fekete. Nagyon sokkoló volt a tükörbe nézni. Azt mondta, hogy a mosással majd fakul a színe. Oké, ez rendben van, de már most látni, hogy a meggyengült hajszálak sokkal sötétebbek, mint a többi, szóval foltos és mi lesz, ha megmosom...?!

Én meleg barna hajat szeretnék (ami a képek-ben látható) , nem pedig ilyen sötétbarna keserű csokiszínt .

Tud valaki valamilyen megoldást erre ?

2012. okt. 19. 21:49
annyi baj legyen! ))
2012. okt. 19. 21:48
Fodrász segítséget kérek - festett szőkéből sötét barna lett a hajam színe

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook