Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász para fórum

Fodrász para (beszélgetős fórum)


22. Kiramami72 (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2014. nov. 18. 10:05
Én tuti, beszólnék az ilyennek,és az életbe nem tenném be oda többé a lában. Velem előfordul, hogy a fodrászra bízom, milyen frizurát vág nekem, de ha konkrétan megmondod neki, mit szeretnél, akkor mit partizánkodik? Toll az ilyennek a fülébe! :D
21. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2014. nov. 17. 11:05
Elvett másfél évet az életedből, ne fizess!
20. Bcicus
2014. nov. 16. 20:21
Én nem fizettem volna.
19. angelic smile (válaszként erre: 18. - Gracielita)
2014. nov. 16. 19:46

Én hetente egyszer mosok hajat. A 3. héttől észleltem javulást. Sokan megkérdezték, hogy mit csináltam a hajammal, hogy ilyen szép fényes.

Majd várom a beszámolódat! :)

2014. nov. 16. 18:53
Köszi, hogy megosztottad velem ezt, legalább tudom, nem csak az én fodrászom ilyen öntörvényű... de amúgy csak a vágással van így, alkalmi frizurát nagyon jókat csinált már nekem, de most eléggé megharagudtam rá. Hét közepe fele lesz időm beugrani egy gyógyszetárba, és majd elmondom mit szólok hozzá ha kipróbáltam, de nagyon meggyőző amiket írtak róla, meg amit mondasz :D
17. angelic smile (válaszként erre: 15. - Gracielita)
2014. nov. 16. 18:31
Nagyon szép lesz a hajad tőle és tényleg gyorsabban nő. :)
16. angelic smile (válaszként erre: 14. - Gracielita)
2014. nov. 16. 18:30

Az egyik nagynéném fodrász. Ő mindig azt csinálta a hajammal, amit ő akart. Hiába kértem, hogy ne úgy csinálja, nagy ívben letojta.

Nem azt mondom, hogy nem lett jó a hajam, de amikor egy alkalommal sokkal többet vágott le, mint amit kértem és nem figyeltem, mert közben unokatesómmal beszéltem, akkor megfogadtam, hogy soha többé nem megyek hozzá.

Oltári nagy hülyeként mégis volt egy alkalom (család könyörgésére), az esküvőnk. Én azt szerettem volna, ha feltűzzük a hajamat, már akkor is szép hosszú volt. Erre backi besütögette, és hiába mondtam, hogy én mit akarok, azt mondta, várjam ki a végét. Nem azt mondom, hogy rossz lett, egyáltalán nem! De nem azt kaptam, amit kértem. Majd rájöttem, hogy ugye mivel neki nem fizetek, így úgy érzi, joga van azt tenni a hajammal, amit akar. Nem csináltam belőle balhét, mert annál kulturáltabb vagyok és az esküvőmről volt szó, de akkor, ott a székben elhatároztam, hogy vágják kopaszra a hajam, ha én hozzá még egyszer elmegyek!!!

Akinek fizetsz, annak kutya kötelessége olyanra csinálni a hajadat, amilyenre szeretnéd. Ha többet kell belőle vágni, akkor szóljon és beszéljétek meg! Nem?

(Miért f.s.m a szót? :D Ez valami hormonális dolog? :DDD)

2014. nov. 16. 18:20
elolvastam a krémmnián amit tanácsoltál... megfogadom mindenképpen. egy próbát megér. köszönöm sépen a segítségedet! :)
2014. nov. 16. 18:16
mert hátul kezdte és kérdeztem mennyit vág, erre azt mondta észre sem lehet venni. amikor előre ért meg láttam, hogy hullott az ölembe és mondtam hogy ez nagyon sok. azt mondja hogy ennyit kell hogy jó legyen a frizurám. de tanultam belőle, legközelebb viszek vonalzót ha kell és megmutatom mennyi az az 5 centi mert hihetetlen komolyan, hogy vannak ilyen öntörvényű fodrászok akik csak gondolnak egyet és levágják az ember haját...
13. angelic smile (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2014. nov. 16. 16:55

Azért kérdezhetek valamit? Ott ültél a fodrászszékben. Előtted egy tükör, ahol láttad, hogy mit művelnek veled. Miért nem szóltál/ordítottál/sikítottál rá a fodrásznőre?


Én is voltam egyszer hasonló helyzetben, de én rögtön szóltam, amikor megláttam, mennyit akar levágni a megbeszéltek ellenére.

12. angelic smile (válaszként erre: 10. - Gracielita)
2014. nov. 16. 16:52

Nézd meg itt: [link]

25. oldalon, sz.eveliiin93 (2013. október 11.) írt róla. Érdemes megfogadni, fodrásztanuló volt akkor.

11. angelic smile (válaszként erre: 7. - Trapiti)
2014. nov. 16. 14:52
:DDDDDDDDDDD Már meg sem merek szólalni! :D
2014. nov. 16. 14:50
Köszi a tippeket. Megnézem a fórumot, meg hallottam valami ricinus olajról is. Azt próbálta már valaki?
2014. nov. 16. 14:50
Az én 5 éves kislányomnak meg egy fodrász sem tudja levágni a frufruját egyenesre.
2014. nov. 16. 14:44

Mert veled mindig történik valami izgi:)


Van itt egy fórum,valami hajnövesztés vagy valami ilyesmi.

7. trapiti (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2014. nov. 16. 14:42

Valahogy nekem ez sántít. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ha értelmesen elmondod hogy mit szeretnél akkor ennyire mást csinál, inkább többször meg szokták kérdezni hogy akkor az úgy jó lesz-e.


Amúgy gyorsan meg fog nőni, vízben van a vége ;) de addig is szerintem tarsd a fejedet hátrahajtva, akkor hosszabbnak látszik a hajad.

2014. nov. 16. 14:39
de Luca, ez nem is rossz ötlet, főleg mivel azóta is minden órában megjegyzi a kedves, hogy milyen ronda lett a hajam. :D
2014. nov. 16. 14:38

Kedves andi6020. amennyiben nem érdekelnek a fórum témáim nem kötelező megnézned őket, és főleg nem kell hozzájuk írnod, ugyanis az eddigi hozzászólásaidat nézve nem sűrűn volt hozzám még túl sok kedves szavad. Szerencsére a portál arról szól, hogy fórumot nyissunk, kérdezzünk ha valamire kíváncsiak vagyunk, szóval ha kedvem lenne akár naponta is nyithatnék.

Kedves L.Ann köszönöm a jókívánságot, nagyon kedves tőled, próbálok nem túlságosan elkeseredni miatta, mert úgyis visszanő idővel, de azért egy két jó praktikával könnyebbé tehetem a dolgot. :)

2014. nov. 16. 14:37
Küldd el a fodrászodhoz a szobatársadat is, hátha neki is levágja tövig.
3. L.Ann (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2014. nov. 16. 14:30

én azt a tanácsot tudom adni, hogy értékeld a jó dolgokat az életedben, és foglalkozz kicsit kevesebbet a külsőddel.

kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb bajod az életedben!

2014. nov. 16. 14:28
Veled is állandóan történik valami, amiről fórumot kell nyitni.
2014. nov. 16. 14:26

Bőven a mellem alá érő hosszú hajam volt... mivel már másfél éve nem jártam fodrásznál, gondoltam elmegyek, levágatom a töredezett végét, de a lelkére kötttem, hogy 5 centinél ne merjen többet levágni... erre levágott 18 centit. Majdnem elájultam. Sokat gondolkoztam rajta fizessek, ne fizessek? Ilyen helyzetben mi a jobb? Megmondani neki a magamét vagy csak csöndben elmenni és soha többé vissza se nézni hozzá. Veletek történt már hasonló?

Másik kérdésem: Tudtok valami jó tippet, amitől gyorsabban visszanő a hajam? Vagy valami megoldást rá, hogy ne legyen olyan feltűnő?

És hozzáteszem nem csak hogy megcsonkította a hajamat, de az új frizurám szörnyen néz ki, és utálom. Nem áll jól.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook