Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász csalódás fórum

Fodrász csalódás (beszélgetős fórum)


1 2
30. NomNom (válaszként erre: 8. - Channa*)
2020. aug. 28. 03:55
Számomra elképesztő mikor egy fodrász mondja h pl egy frizurát ő nem tud megcsinálni mert ő csak vágni szokott... Mintha az orvos azt mondaná, hogy felvág de bevarrni már Nem tud. 🤦‍♀️
2020. aug. 28. 00:45

A szalagavatóm előtt vágattam először frizurát hosszú hajamból. Messze nem az lett, amit akartam. Azt hiszem, sírtam is. A diploma osztóm előtt sem remekelt az akkori fodrászom, de az nem volt annyira durván rossz.

Aztán volt még, mikor egy újságból kiválasztott képet mutattam mintának, erre megcsinálta a szemben lévő oldalit. Mondjuk, mindkettő egyforma hosszú volt.

Mostanra sikerült jó magyar fodrászt találnom, aki néha jobban tudja, mi áll jól nekem, mint én.

2020. aug. 27. 23:41
27. Érdekes73 (válaszként erre: 13. - Channa*)
2020. aug. 27. 23:29
Egyik se tetszik.
26. Channa* (válaszként erre: 20. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 27. 23:19

Jaj, de gáz ez!

Csak azért idefirkantani, hogy engem savazz.


Na, nem is lényeg. Béna hajakat simán vágok én is, sőt! Sokkal jobbat is, pedig közöm nincs a fodrász szakmához.

25. Channa* (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2020. aug. 27. 23:15

De akkor miért ilyen képeket raknak ki és miért nem olyat, amit vágnak?


Ezt sosem fogom megérteni.


Elhiszem, hogy vannak jó fodrászok, csak én nem találom őket;)


Nekem is volt egy nagyon jó fodrászom. Kicsit fiatalabb nálam és 1996. óta jártam hozzá annak ellenére, hogy horror áron dolgozott, mert tudtam, hogy a hajam jó lesz, nem kell vele görcsölnöm, mert úgy lesz levágva, hogy csak megfújom a hajszárítóval és már úgy is áll ahogy kell (nem belőve, stb.), de aztán valahogy belefásult a melóba és már nem volt olyan, mint régebben, így már nem megyek hozzá...

24. michelle.r (válaszként erre: 22. - 5236d12e25)
2020. aug. 27. 23:03

Nem mondhatod, hogy nem figyelt rád 😝


Nem csodálom, hogy szkippeled.

23. michelle.r (válaszként erre: 20. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 27. 23:01
Na, bassszus! Kezdhetek aggódni 😝
22. 5236d12e25 (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2020. aug. 27. 22:43

Sajnos lassan 3 gyerek mellett nem tudok 34 km utazgatni és egy egész napot rá áldozni. Mert nála a hajvágást úgy képzeld el mint egy szobrásznál..

Bementem hozzá fél 10re első vendégként és du fél 3kor jöttem ki.. Festéssel mindennel együtt, de az olyan is volt,hogy mesélt..

21. simple (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2020. aug. 27. 22:33

:D

Én többet az életben nem megyek már máshova, 20 év után végre mondhatom, hogy van fodrászom. Az én korábbi fodrászom meg eltűnt, a szalon is, a telefonszám is, minden.

20. 71ddaa07fa (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2020. aug. 27. 22:02
Ritkán értek egyet a hozzászólásoddal, de ez most egy olyan. :)))
19. michelle.r (válaszként erre: 17. - 5236d12e25)
2020. aug. 27. 21:57

És vissza se jött?


Én is így jártam, az én fodrászom visszajött, de én már maradok, ahova most járok.

Ezért jók a pasik? 😉

18. michelle.r (válaszként erre: 14. - Simple)
2020. aug. 27. 21:55
Már most húzom a nyakam, le fogja szedni a fejemet, mert elkezdtem hennával festeni 😝Rettenetesen utálja 😎
2020. aug. 27. 21:52

2007 óta nem lelem a fodrászom.. Akkor volt egy szuper mester fodrászom, akinél tudtam, hogy 1; nem kell fotóval házalnom, mert kreatív. 2; menni fog a kerek fejemhez; 3; extrém lesz éa nem fog minden 2. csajon szembe jönni velem szembe a frizura. Aztán elment szülni 😔

Azóta elfogyasztottam 7 fodrászt. Most a 8. se remekelt még egetrengetőet. 🙄

16. michelle.r (válaszként erre: 13. - Channa*)
2020. aug. 27. 21:43

Nyilván. Miért pont te ne lennél jobb egy nemzetközileg is elismert mesterfodrásznál? 😉😘


Biztosíthatlak, hogy nem hordhatatlanul rosszul van a hajam vágva.

15. Brenda86 (válaszként erre: 13. - Channa*)
2020. aug. 27. 21:41
Egyetértek. Ezek hordhatatlanok.
14. simple (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2020. aug. 27. 21:31
Én is a Fátrai szalonba járok már, na azt én is garantálom, hogy ott mindenki elégedett lesz.
13. Channa* (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2020. aug. 27. 21:07

Hát nem tudom...

A galériában lévő hajakat én is megtudom csinálni, annyira bénák...


Ettől sokkal többet várnék a fodrászoktól, azaz nem hordhatatlan rosszul vágott frizurát...


Borzalom mind: [link]

12. Channa* (válaszként erre: 10. - Pteri)
2020. aug. 27. 21:00

Hát, az az igazság, hogy az elrontott hajam után, én se mentem 7 hónapig fodrászhoz, akkor is nagyon nehezen vettem rá magam, és csak azért mentem el, mert hátul nem tudom levágni a saját hajamat.

Ezután újabb 6 hónap telt el, hogy újra betegyem a lábam egy fodrászhoz, ez volt idén januárba vagy februárba és most voltam újra 1 hete...


Amúgy 2-3 havonta szoktam járni, mert jellemzően rövid hajam szokott lenni, de úgy tűnik, hogy le kell szoknom a kedvenc hajviseletemről a béna fodrászok miatt...

2020. aug. 27. 20:58
Az én hajamat évek óta Fátrai Kriszta vágja, ha Budapesten jársz, ajánlom, hogy menj el hozzá, garantálom, hogy nem fogsz csalódni.
10. pteri (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 27. 20:11
Évek óta nem voltál fodrásznál? Eddig ki vágta?
2020. aug. 27. 19:20

Olyan fodrászhoz menj,akit olyan barátnő,kolléganő ajánl,akinek jól van megcsinálva a haja.Ha ilyen nincs,nézd meg a kiszemelt fodrász munkáit neten.

Én évekig Pestre jártam valakihez,akit egy barátnőm ajánlott.Akkor is viszajártam hozzá,mikor egy Pest melletti településre költöztünk.Most viszont amióta otthon dolgozom,nem érné meg vagy 4 órát rászánni a fodrászlátogatásra.Kerestem FB-on egy fodrászt,aki vágott olyasmi hajakat,amilyet szerettem volna.Vagyis nemcsak ilyen-olyan ombre meg balayage sörényeket láttam a képei közt,hanem rövidebb hajat is.Kiderült,hogy öt perc sétára a lakásunktól van egy csaj-és tök jól megcsinálta az asszimmetrikus long pixie frizurám,persze olcsóbban is mint a pesti fodrászom.

2020. aug. 27. 18:42

Sajnos manapság a fodrászok tudása megegyezik a legtöbb ember tudásával, azaz annyit tudnak csinálni, hogy levágják a hosszú haj végét.

Ha már fazont kell vágni, akkor nem megy nekik.

Hajat szárítani sem tudnak, mert kb. 10 perc alatt már nem is látszik, hogy fodrász szárította a hajat.

Dauerolni még véletlenül sem tudnak, inkább azt mondják, hogy nem divat.


Na, a lényeg, hogy én pesti vagyok és azért nem járok csak nagyon de nagyon ritkán fodrászhoz, mert 2018. novemberébe úgy elrontották a hajamat, hogy úgy néztem ki, mint egy fiú.

Na, azóta növesztem és csak akkor megyek, ha már nagyon nem bírom, azaz 2018. novembere óta 3* voltam fodrásznál.

Most már van olyan hosszú, hogy simán levágom a végét én is.


Nem jártam fodrász suliba, de az biztos, hogy még én is jobb hajat vágok, mint a tanult és elvileg gyakorlottak...

7. simple (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 27. 17:37
Én Budapesten sem találtam 20 évig egy épkézláb fodrászt sem, mindegyik elrontotta a hajam, pedig tök egyszerű dolgot kértem. Csak kóklerek vannak szinte. Most nyáron sikerült kifognom egy profit végre, jövő hónapban megyek hozzá ismét, végre nem gyomorgörccsel.
2020. aug. 27. 16:58

Hát igen,igazatok van.Tèvedtem.

2 dologból indultam ki.

Első hogy ngyobb város nagyobb forgalom,= több tapasztalat.

Második: egyszer régen évekkel korábban az igaz,de jól megcsinálták.klassz volt. Innen indult a reményem. 😔

2020. aug. 27. 16:42
Sajnálom,sajnos nekem is rossz tapasztalatom van velük.Volt anno hogy leégették. Vékony szálú a hajam,szoktam kérni lépcsősre vágják ,ritkán sikerül.Rövidebbre vágják mint kérem.A legjobb akkor lett amikor egy tanuló(fiú)vágta le.Most készülők egyhez,főnöknőm új fodrásza.Neki jobban bevált mint az előző.Nem hiszem hogy attól mert Szegedi még tuti lenne.
4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 27. 16:41

Szóval már nem lehet igazítani mert ahhoz túl rövid? Igen, én 2 éve jártam így, én már a fodrásznál bőgtem, majd vettem egy parókát, persze az sem lett jó. Nem tudok mást; kitartás, hamar nő annyit, hogy igazítani lehessen.:))


Amúgy miért vágnának jobban Szegeden, mint egy kisvárosban?

Van biztosan ismerősöd, érdeklődj, hogy legközelebb jó fodrászt fogj ki.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Df1e1c376c)
2020. aug. 27. 16:38
Az sem semmi 😆
2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 27. 16:35

Megtanulsz par új frizurát. Majd visszano.


Nekem volt egy barátnőm, akinek az agyát úgy felcseszte a fodrász, hogy hajcsavaró kínál a fején kiviharzott :D

2020. aug. 27. 16:23

Sziasztok. Èn annyira de annyira dühös vagyok.Nagy nehezen rászántam magam a fodrászra.Szegeden jártam, gondoltam van egy kis időm hát uccu neki itt az idő.Szeged buszmegálló mellett.Mutattam.kèpet is róla.Azt mondta megtudja csinálni.Erre úgy eltolta hogy azt hiszem ezt helyrehozni sem lehet.Hatul egybe lenyirta egy vastag rövid vonalban 😤. Rettenetes. Nem tudom mit csinálok ha haza érek, tuti sírni fogok.Ossze gumizni sem tudom már.😖 Pedig direkt választottam Szegeden ott tuti jol értenek hozzá.Hat ennyit a nagy remènyeimrôl 😲

Járt már valaki hasonló cipőben.Ha van kedvetek írjatok sztorikat.💙💚

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook