Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fluoxetin-zantive... van valakinek tapasztalata, megosztanád? Hatás.. mellékhatás.köszönöm szépen. fórum

Fluoxetin-zantive... van valakinek tapasztalata, megosztanád? Hatás.. mellékhatás.köszönöm szépen. (tudásbázis kérdés)


6. Macskanita (válaszként erre: 4. - Border05)
2011. márc. 1. 09:13

20mg-ot írtak fel.

ma felhívtm őket, zt mondták, akkor ne felezzem, hanem mehet egyből az egész kapszula.

2011. márc. 1. 08:06

A kapszulákat általában ki lehet nyitni és kiönteni a felét.

Ha ez nem olyan, kérjél a gyógyszertárban(mondjad meg, milyen gyógyszerhez kell, mert különböző kapszulák vannak felszívódási szempontból) 8 üres kapszulát, és abba tedd be mindegyikbe a felezett adagot.

A kapszula borításának épsége a gyógyszer hatásához szükséges, ezért nem lehet simán elvágni.


Nagyon fontos, hogy ne kezdjed magasabb adaggal a kezelést.

4. border05 (válaszként erre: 2. - Macskanita)
2011. febr. 28. 23:09
mennyit szedsz belőle?
3. border05 (válaszként erre: 2. - Macskanita)
2011. febr. 28. 23:08

én szedtem, Floxet néven

ugyanaz a hatóanyaga, mint a tiédnek fluoxetin.

nem igazán volt mellékhatása

ne ijedj meg, mindent felsorolnak, nehogy támadás érje őket

2011. febr. 28. 22:51

ma kaptam ezt a gyógyszert. Az orvos mondta, 4 napig felezzem, dehát akkor láttam, hogy ez kapszula, amikor kiváltottam, azt meg hogyan felezzem?

Mindegy, ami érdekel, a mellékhatások, mert elég durvák vannak leírva...

2011. febr. 28. 22:48
Fluoxetin-zantive... van valakinek tapasztalata, megosztanád? hatás.. mellékhatás.köszönöm szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook