Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Floxet kapszula(antidepresszáns), ismeri valaki? fórum

Floxet kapszula(antidepresszáns), ismeri valaki? (tudásbázis kérdés)

11. 240309c047 (válaszként erre: 9. - Manó 72)
2010. nov. 17. 09:35
Erre én is kíváncsi lennék,mert én is szülés után vagyok és annyira depressziós lettem,hogy elmentem a pszihiáterhez és nekem is ezt irta fel. Leirnád privibe,hogy milyen frusztrációid voltak,és hogy sikerült kijönnöd belőle? Köszi.
10. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 9. - Manó 72)
2010. aug. 26. 22:54

Szia!

Ne haragudj,én nem szeretnék indiszkrét lenni,ha nem szeretnél,természetesen ne válaszolj,ha mégis,köszönöm a bizalmadat!Az érdekelne,hogy miféle kényszer gondolatok.Mert most ingázom a szerotonin szindróma gondolata(főként a hyperreflexia,mint tünet erős jelenléte miatt)

és aközött,hogy csupán más irányt vett a betegségem a gyógyulás helyett.Lehet,hogy nekem is vannak kényszer gondolataim.

9. manó 72 (válaszként erre: 1. - Cb4d6e9d49)
2010. aug. 26. 22:10
Szia!Sajnos a szülés után kényszergondolatok gyötörtek,orvoshoz kellett fordulnom,aki a floxet nevű antidepresszánst írta fel.Nagyon súlyos betegség ez,amire gyógyulást hozott a fent említett szer.Én fogytam is tőle,tehát abszolút hatásos kezelésben volt részem.
2010. aug. 26. 21:45
Én pánikbetegségre szedtem,arra jó volt.
2010. aug. 26. 21:26
Én 2004 óta Rexetint szedekMost voltam a Ppszihológusnál,és mivel mostanában,mintha visszaesetm volna,kértem,ptóbálkozzunk mással.De mi van,ha pont attól vagyok rosszabbul,mert túl régóta szedem?A rexetin mellékhatásai között szerepel a vizelési zavar.Hát nekem van,kb 1,5 éve,de csak éjjel.Nincs reflex...Bepisilok,minden éjjel.Ezért is akartam gyógyszer cserével próbálkozni.De most elolvastam a floxet betegtájékoztatóját,és ott találkoztam a szerotonin szindróma témával....
2010. aug. 26. 21:03
szerotonin-szindróma - Ezt az állapot a magas szerotonin szint okozza az agyban. A tünetek lehetnek enyhék, mint a fejfájás, szédülés, hányás, de lehetnek nagyon súlyosak is mint a kóma és halál. További tünetek: magas test hőmérséklet, izzadás, magas vérnyomás, magas pulzus, hasmenés, izomrángás, hyperreflexia, rigiditás, reszketés, zavartság és agitáció. A szerotonin szindrómát általában a szerotoninergikus gyógyszerek kölcsönhatása okozza, mint pl. MAOI és SSRI. Szintén SSRI túladagolás is okozhatja., serotonin syndrome
2010. aug. 26. 21:03
Én is szedtem, nekem sem volt jó.
2010. aug. 26. 21:01
A szerotonin egy hormon. Én szedtem floxetet, de elég kellemetlen mellékhatásai voltak, és híztam tőle. Most újra készülök pszichiáterhez, de megmondom, másat írjon fel
2010. aug. 26. 21:00
A szerotonin szindrómát okozhatja az,ha túl sokáig szedi valaki az antidepresszánst?Lehet az ember később már pont attól,hasonlóan beteg,mint az elején,hogy túl sok és nem túl kevés a szerotonin a szervezetében?
2010. aug. 26. 20:58
Tudja valaki,hogy mi az a szerotonin-szindróma?
2010. aug. 26. 20:53
Floxet kapszula(antidepresszáns), ismeri valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook