Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Flört vagy hátsószándék? fórum

Flört vagy hátsószándék? (beszélgetős fórum)


16. 9b7634fae0 (válaszként erre: 4. - Zsanetta)
2010. nov. 28. 18:29
A flörtnek, flört volt. Csak az indítékára vagyok kíváncsi. Manipulálni akar-e vele vagy csak az ösztönös női énjét adta. Szerinted?
15. 9b7634fae0 (válaszként erre: 2. - 8285925b39)
2010. nov. 28. 18:26
Azt éreztem, hogy flörtöl, de az indítékára vagyok kíváncsi. Szóval, a flörtöt eszköznek használja, hogy engem befolyásoljon, azért, hogy továbbra is segítőkész legyek vagy pedig a saját ösztönei, élvezetéért teszi?
14. 9b7634fae0 (válaszként erre: 12. - 07c4794583)
2010. nov. 28. 18:20

Picit félreérted szerintem. Egyfolytában azt akarod kihozni, hogy én vagy pancser vagyok és félreértek mindent vagy egy álszent figura.


Az a tény, hogy észreveszem, hogy mi történik körülöttem - flörtölés - az még nem azt jelenti, hogy belemegyek a játékba. Akármilyen hihetetlen, engem ilyen szinten érdekel az emberi viselkedés. Ilyen konkrét szituációkról viszont nincsen lehetőség könyvekben utánaolvasni, hiszen nem is lenne értelme. Ebből adódóan inkább itt felvetem a kérdést, mert érdekel mások véleménye is.

13. 9b7634fae0 (válaszként erre: 11. - 07c4794583)
2010. nov. 28. 18:14

Segítek, mert úgy gondolom, hogy jó dolog. A saját cégét segítem felfuttatni. Ezzel kezdődött, majd beszéltem a feleségével telefonon.A beszélgetésünk során szó esett a férjéről és mondtam, hogy nagyon tehetséges a srác - aki egyébként festő is - és ekkor hozta fel azt az ötletét, hogy egy templom kifestése az jó lehetőség lenne, megnevezett egy templomot és megkérdezte, hogy otthon vagyok-e ebben a témában. Mondtam, hogy szerintem tudok segíteni és ezután alakultak a dolgok, ahogy alakultak.

Még régen kb. 1 éve mesélte az anyucis sztorit az ismerősöm és akkor láttam anyuciről képet. Tehát ez nekem utólag állt össze, a személyes találkozás után/során.

A templom festésből lenne nekem is hasznom.

2010. nov. 28. 13:38
amúgy ha igaz, amit írsz, és a barátság létezik közted meg a férj között, akkor gondolom nem is kell mondani, mennyire sikamlós pálya az asszonnyal való flörtölés, miközben megjátszod a segítőkész havert.
11. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - 9b7634fae0)
2010. nov. 28. 13:36

Hát nagyon elhallgatod a saját indítékaidat, de te pusztán felebaráti szeretetből ajánlottad fel a segítséged?


- a jövőbeni anyagi juttatás érdekel?

- anyu érdekel (hiszen tudtad előre, milyen)?

- egyik se érdekelt egy percig se, te csak önfeláldozóan segítesz?


erre kíváncsi lennék azért.

2010. nov. 28. 13:22
Valószínűleg nem fogalmaztam elég egyértelműen, de nem a flört léte a kérdéses, hanem az indítéka.
2010. nov. 28. 13:22

Értem amiket mondasz és mindent figyelembe kell venni.

A dolgokat nehéz félreérteni. Nem az elhangzó szavak a lényegesek. Azok az udvariasságnak mind betudhatóak, de ha már a szemembe néz és kihívóan játszik a nyelvével... A kérdés lényege abban merülne ki, hogy ezt milyen szándékkal flörtöl. Vagyis a kérdés: azért flörtöl, mert számára ez egy kellemes élmény vagy pedig manipulálni akar ezzel, hogy továbbra is készségesen segítsem őket?

8. 07c4794583 (válaszként erre: 7. - 9b7634fae0)
2010. nov. 28. 12:13

És honnan tudod, hogy minden úgy van, ahogy mondja?

Az emberek imádnak pletykálni.

Szerintem szavazd meg a bizalmat nekik, hogy azt akarják tőled, amit mondanak, aztán majd ha egyértelmű jele van, hogy a nő flörtölni akar, akkor el lehet gondolkodni.


De az, amit te belelátsz (1. a női kedvességet sok pasi szereti annak értelmezni, hogy most flörtölnek vele - tévedés, csak mert így hízelgőbb 2. telebeszélték előre a fejed), az kevés a flörthöz.

Koncentrálj a munkára, ha tiszta szándékkal pusztán segíteni akartál, akkor azért, ha fizetést is kapsz érte, akkor azért: akkor ez üzlet. Ennyi.

7. 9b7634fae0 (válaszként erre: 3. - 07c4794583)
2010. nov. 28. 11:44
A közös ismerős szava, nem döntő fontosságú,csak a kép teljességéért írtam le, mert fiatalabb vagyok a nőnél... :)
2010. nov. 28. 11:42
Köszi, az eddigi válaszokat.
2010. nov. 28. 11:41
Picit pontosítva a kérdést: tehát az indítékra vagyok kíváncsi.
2010. nov. 28. 11:33

Egy férfi és egy nő is mindig tudja mit kell flörtnek gondolnia és mit nem.

Ez elég egyértelmű tud lenni.

Felejtsd el,csak a munka részére koncentrálj és ennyi.

2010. nov. 28. 11:31
Ha többet adsz a közös ismerős szavára, mint az övékére, ez nem lesz egy felhőtlen viszony, bármilyen irányba is menjen.
2. 8285925b39 (válaszként erre: 1. - 9b7634fae0)
2010. nov. 28. 11:30

... hát ezt itt nem valószínű, hogy valaki meg tudja Neked mondani! :D

Ha azt érezted, hogy flörtöl, akkor tuti úgy is van. ;)

2010. nov. 28. 11:28

Sziasztok!


Az elmúlt hónapban a munkám során, némiképpen összebarátkoztam az egyik üzlettársammal, aki külföldről származik. Mivel nem ismer még túl sok embert Magyarországon, ezért úgy gondoltam, hogy segítek neki beindítani a vállalkozását. Ezen a héten, egyik hívásom alkalmával, átadta a telefont magyar anyanyelvű feleségének, - akivel 2 éve vannak együtt - beszélgettünk egy sort, majd meghívott otthonokba, hogy részleteiben is megbeszéljük a vállalkozásukkal kapcsolatos teendőket. Átmentem hozzájuk, és amint személyesen is találkoztam üzlettársam feleségével, azonnal felismertem. Ezelőtt még nem találkoztunk, de egy közös ismerős révén tudtam róla, hogy nála fiatalabb srácokkal alakít ki kapcsolatot.

Megérkeztem a lakásukba és egy idő után elkezdett flörtölni velem, néha elég kihívóan. Belevaló, csinos, szexi, nő. Természetesen felmerül bennem a kérdés, hogy flörtölt, mert jól esett neki vagy be akarta vetni a vonzerejét, hogy továbbra is jobban segítsem őket?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook