Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fizikoterápia fórum

Fizikoterápia (beszélgetős fórum)


8. Susika2009 (válaszként erre: 7. - Vikoka18)
2009. nov. 23. 11:15

én a kezem miatt voltam először, fizikoterápián,nagyon bíztam benne,mert imádom a munkám és várom hogy újra munkába álljak!

De mivel elviselhetetlen fájdalmaim voltak,az orvos szüntette meg a kezelést!

2009. nov. 23. 10:50

Előbb próbáld ki,és kiderül!

Az első néhány kezelésnél előfordulhat,hogy jobban fáj.De amit az orvos kiír/10-15-20/kezelést legjobb végigjárni,ha utána/2-3 héttel/semmi javulás,akkor mindenképpen vissza kell menni a dokihoz!Nem mindenkinél hatásos,de aki alapból úgy áll hozzá,hogy úgysem használ,minek menni,annak tényleg nem ajánlom!

A kezelés típusától,életkortól,életmódtól,munkahelytől is függ a gyógyulás!

Fizikotherápiás asszisztens vagyok,sok beteg nem hisz benne,és elég szomorú,hogy így kezdi a gyógyulást!

Egy próbát megér!

2009. nov. 21. 14:23

én is jártam fizikoterápiára a kezemmel,ínhüvelygyulladással,4 kezelés után olyan rossz lett hogy azonnal kézsebészhez küldtek,2 hét múlva műtét:-(

Szóval nem tartom hasznosnak!

5. Zizisicc (válaszként erre: 4. - 0f4abafe57)
2009. nov. 19. 13:13
Emlékeim szerint, amikor a balesetem után járnom kellett, a kezelések ideje alatt sokkal szarabbul voltam, mint előtte, és csak a kúra után lett jobb .... :o)) Bár ez attól is függ, milyen kezelést kap az ember ... :o))
2009. nov. 19. 13:00

Jó téma.:)

Én tegnap voltam túl a 2. kezeléseken. Azért a többesszám, mert egy alkalommal 3 helyre is pakolják azt az izét.

Nem sok mindent várok tőle, de azért titkon remélem, hogy talán valamit segít.

Bár 2 alkalom után elmondhatom, hogy roszabb mint volt. Szerintetek ez normális?

3. globus (válaszként erre: 2. - Judyt640)
2009. nov. 18. 20:07

Nálunk a beteg viszi magával a bedolgozandó anyagot, amit azonnal felbontanak.

Szerintem nem minden esetben használ, vannak pl. olyan betegségek, amivel többet érne a pihenés, nem a fizikóra mászkálás :D

2. judyt640 (válaszként erre: 1. - Tavasi)
2009. nov. 18. 18:22
Hogy segitene mikor a saját szememmel láttam hogy az üres gyógyszeres ampullát vizzel töltik föl és azt a csapvizet dolgozzák be ultrahanggal.
2009. nov. 18. 18:17
Nagyon fájó hátam van, elküldtek fizikoterápiára, de minden ismerősöm azt mondja neki nem segített, Nektek segített a kezelés???

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook