Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fizetős az anti-theft? fórum

Fizetős az anti-theft? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 20. 16:02
Bocsáss meg, hogy nem értek hozzá! És bocsáss meg hogy kezdő androidos vagyok! Ha nincs jobb dolgod mint kötekedni akkor húzz a francba!!!
5. bd55e3f068 (válaszként erre: 4. - Rubin17)
2013. jan. 20. 12:20
Feltelepítettél egy software-t, igénybe vettél egy szolgáltatást úgy, hogy nem nézted meg a használati díját, és még azt sem tudod, hogy hol találod a felhasználási feltételeket (amiket amúgy már elfogadtál). Te egy kiemelkedően értelmes lény vagy.
4. Rubin17 (válaszként erre: 3. - Bd55e3f068)
2013. jan. 20. 12:11
Köszönöm szépen, nem is számítottam más válaszra egyesektől, nagyon "kedves" vagy! Az ÉRTELMES emberekhez továbbra is ez a kérdésem, remélem válaszol valaki.
2013. jan. 20. 10:50
Csak heccből vontak le az egyenlegedből, hogy kipróbálják, mennyi idő alatt kerül ki hoxára.
2013. jan. 20. 09:45
Bocs a hibákért de siettem.
2013. jan. 20. 09:41
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni egy hozzá értőtől! Letöltöttem az Avast-ot a telefonomra. Beállítottam az anti-theftnél hogy jelezzen ha kártyacsere történik a telefonomban, és küldj el sms-ben hogy hol található a telefon. Tettem egy próbát és levont az egyenlegemből! Az kérdésem hogy ez fizetős dolog akkor ez szerint?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook