Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fizethetem-e magam után a tb-t, magyar állampolgársággal Romániából lombik bébi program céljából? fórum

Fizethetem-e magam után a tb-t, magyar állampolgársággal Romániából lombik bébi program céljából? (tudásbázis kérdés)


15. Zebra25 (válaszként erre: 12. - Tothanita1985)
2011. nov. 8. 15:43

Sok sikert kívánok és sok sok erőt és kitartást.

Hidd el lesz babátok.

14. rekuczy (válaszként erre: 12. - Tothanita1985)
2011. nov. 8. 15:32
es miert nem probalod meg azt az egy alkalmat is az is egy eselyel tobb. Amugy engem is vasarhelyen kezelnek
13. M0ncsa (válaszként erre: 12. - Tothanita1985)
2011. nov. 8. 15:12
ebben az esetben, mielott kiadnatok 3000 eurt egy - raadasul ketes kimenetelu - lombikra, sztem probald ki az Aviva tornat - nekem ez hozta rendbe a ciklusomat. Lombikkal raertek, nagyon fiatal vagy meg. Csak a kozvetlen kornyezetemben van 3 no is, akiknek azt mondtak, meddoek - kulonbozo okokbol kifolyolag -, megis bekaptak a legyet. Szal csak semmi panik, semmi stressz, sok mozgas, foleg alhastajekon. Minel inkabb gorcsolsz a dolgon, annal rosszabbak az eselyeid. (Persze, tudom, mondani konnyu)
2011. nov. 8. 15:06
bal oldali petefeszkemet kivettek ciszta miatt , a petefezetek atjarhato azon az oldalon , a jobb petefeszkem egeszseges , de viszont a jobb oldali petevezetek viszont el van zarodva ...nincs tul sok lehetosegem ...laparoszkopias mutetem volt januarban Marosvasarhelyen , de annyira le van tapadva a jobb oldali petevezetek , hogy a doki azt mondta , hogy a lombik a megoldas szamomra ...most vagyok tul 10 biorezonancias kezelesen , mert ugy hallottam , hogy az is segithet meggyogyitani az elzarodott petevezeteket ...szoval sokat szenvedtem mar ...lelkileg legfokepp , amiatt hogy nem lehet termeszetes uton kisbabank ...
11. tothanita1985 (válaszként erre: 10. - M0ncsa)
2011. nov. 8. 14:59
igen , peteveztek elzarodas ...mar mutettek , de annyira le van tapadva , hogy csak a lombik segithet...
10. M0ncsa (válaszként erre: 6. - Tothanita1985)
2011. nov. 8. 14:55
tanacsolni? van valamilyen orvosi diagnozis, ami szerint a normalis teherbeeses kizart?
2011. nov. 8. 14:49
igen megszavaztak a programot , de nem sikeres 52 nobol csak 6 nak sikerult a beultetes , epp most olvastam a cikket...csak egy beultetest all az allam , ilyen sikerrel....
2011. nov. 8. 14:47
el felejtetem irni romaniaba
7. rekuczy (válaszként erre: 1. - Tothanita1985)
2011. nov. 8. 14:46
szia szerintem nez utana mert ugy tudom most megszavaztak egy torvenyt hogy van ingyen lombik program is
2011. nov. 8. 14:46
nem tudom mit tehetnek ...ez volt az otletem ....nincs 3000 eurom , hogy itt vegyek reszt a programban , mindamelett hogy nem annyira sikeres mint Magyarorszagon ....tudnal valamit tanacsolni ?
5. M0ncsa (válaszként erre: 4. - Tothanita1985)
2011. nov. 8. 14:43
akkor felejtsd el. nem lehetsz 2 EU tagallamban biztositott egyszerre, torveny zarja ki a kettos biztositast. mas megoldast kell talalni
2011. nov. 8. 14:42
koszonom a valaszod ....dolgozom , itt Romaniaban van utannam fizetve biztositas ...Magyarorszagon viszont nincs allando lakcimem....
3. M0ncsa (válaszként erre: 2. - M0ncsa)
2011. nov. 8. 14:38
jaes ezzel vigyazz, mert romania is EU tagallam; 2 orszagban egyszerre nem lehetsz biztositott, tehat ha Mo-n fizeted a TBt, akkor romaniaban nem fizetheted - ami gond lehet, ha pl. dolgozol. ezenkivul Romaniaban magyar biztositassal csak Eu-kartyat hasznalhatsz, ennek nezz utana, mit fedez. Elore szolok azonban, hogy az EUkartyas biztositassal csak gondjaid lesznek... adminisztracio, miegyeb.
2. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Tothanita1985)
2011. nov. 8. 14:36
TB: ha az allando lakcimed magyar, akkor igen; egyebkent nem, ha jol tudom.
2011. nov. 8. 14:33
arra szeretnek valaszt kapni (hozzaertoktol ), hogy fizethetem-e a tarsadalom biztositast magam utan , ha Romaniaban elek , de magyar allampolgarsagot szereztem iden honositassal...lombik bebi programban szeretnek resztvenni, mivel Romaniaban 3000 euroba kerul , viszont Magyarorszagon fizeti az allam ...a valaszokat elore is koszonom ....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook