Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fizetési lehetőség SZÉP kártyával fórum

Fizetési lehetőség SZÉP kártyával (beszélgetős fórum)


12. Eerika75 (válaszként erre: 11. - Levia)
2020. aug. 5. 12:38
De gondolom nem ofotért vágy vision mert ott nem láttam...max kisebb magán optikak.
11. levia (válaszként erre: 9. - Eerika75)
2020. aug. 5. 12:32
Kb. bármelyik.
10. Számpán (válaszként erre: 8. - Levia)
2020. aug. 5. 11:22
Igen, ez is esedékes és pont olvastam, köszönöm szépen
9. Eerika75 (válaszként erre: 8. - Levia)
2020. aug. 5. 11:14
Szia! Ez engem érdekelne. Szemüveg készítés előtt állok épp. Tudsz konkrét optikát ahol elfogadjak? Köszi!
8. levia (válaszként erre: 4. - Számpán)
2020. aug. 5. 11:12
Optikákban is lehet fizetni SZÉP Kártyával a dioprtiás szemüvegekért, kontaktlencsékért, napszemüvegekért a szabadidő zsebből.
7. Számpán (válaszként erre: 6. - Channa*)
2020. aug. 5. 09:02
Hú, ez szuper, nagyon köszi,OTP a " miénk" is. Ezer hála, így már képben vagyok 🙏😊
2020. aug. 5. 08:26

Nem tudom melyik banknál van a kártyád, de keress rá az elfogadóhelyekre a honlapjukon.

Simán lehet, hogy elfogadja néhány papírbolt is.


Én tudok olyan sport boltokat, ahol bármelyik zsebből lehet vásárolni.


Én szabadidőre és vendéglátóra szoktam kérni, amiből szoktak hentesnél vásárolni, illetve fizetem a szállásunkat, annak ellenére, hogy nem a szálláshely zsebben van.


Tehát, nincs lehetetlen! Nézz utána.


Én itt szoktam megnézni az OTP-s kártyámat:

[link]


Budapestre és kerületre keresek és jellemzően minden elfogadóhely bejön. Érdemes még figyelni a boltokat is. A mi közelünkben 2 sportboltra is ki van írva, hogy bármelyik zsebből fizethetünk szép kártyával.

5. Számpán (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. aug. 5. 08:14
Köszönöm
4. Számpán (válaszként erre: 3. - Idhikai)
2020. aug. 5. 08:13
Értem, köszi, akkor azt csak ezekre lehet "elkölteni"? Bocsi a tudatlanságomért de ez új nálunk a férjem év eleje óta kapja, és még nem vásároltunk vele. Köszönöm a segítséget
3. Idhikai (válaszként erre: 1. - Számpán)
2020. aug. 5. 07:46
Szabadidő zseb, az szabadidőre van... strand, edzőterem...stb. Nem hiszem, hogy tudsz iskolára vásárolni belőle.
2020. aug. 5. 07:15

Szia!

Én csak ezt találtam egy fb-hivatkozásban, bár az oldalukon Erzsébet utalványt említenek:

[link]

Telefonon érdeklődj.

2020. aug. 5. 06:20

Sziasztok!


Szeretnék érdeklődni, hátha esetleg van olyan aki tudja, hogy létezik olyan internetes oldal, ahol a szépkártya szabadidő zsebével tudok iskolakezdésre várásolni pl füzeteket, ceruzákat?

Ha nem az sem gond csak felmerült ötletnek, mivel még nem költöttünk róla semmit,így elég szép összeg össze gyűlt, gondoltam sulikezdésre jól jöhet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook