Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fizetés nélküli szabadság alatt elkezdhetek dolgozni az új munkahelyemen? fórum

Fizetés nélküli szabadság alatt elkezdhetek dolgozni az új munkahelyemen? (tudásbázis kérdés)

7. -andiey- (válaszként erre: 2. - Schmetterling89)
2015. febr. 3. 11:49
Az új munkahelyes dolgot eddig úgy oldottam meg, hogy kivettem 1-2 nap szabit, megbeszélve az új főnökkel, hogy beállok simán, csak hogy lássam valóban szeretném-e ezt a munkát. Volt eset, hogy rendesen átq***t, mert nem a meghirdetett munkakörben alkalmaztak. És csak akkor adtam be a felmondást, ha valóban a korrekt helyre mentem.
6. -andiey- (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2015. febr. 3. 11:46
Nálam, tuti nem... :D én legalábbis eddig így csináltam. :D
5. elbb
2015. jan. 26. 11:58
sőt, a közös megegyezéses felmondás esetén is lehet azt, hogy a munkáltató elengedi a felmondási idő letöltését. nem is értem ezt a fizetetlen szabis dolgot.
4. fincsi5 (válaszként erre: 3. - -andiey-)
2015. jan. 26. 11:27
Nem változott azóta? DDD
3. -andiey- (válaszként erre: 2. - Schmetterling89)
2015. jan. 26. 11:22
Van azonnali hatállyal való kilépés, nem kell a felmondási időt kitölteni
2010. szept. 23. 14:17
Lenne egy sürgős kérdésem. Jelenleg munkaviszonyban állok, de találtam új munkahelyet, ahol holnap kell kezdenem. Beadtam a felmondásomat tegnap, ma mentem be a papírjaimért és a HR-rel úgy egyeztünk meg, hogy ne kelljen kitöltenem a 30 nap felmondási időt, menjek el arra a 30 napra fizetés nélküli szabadságra. Igaz a munkaviszony ezalatt az idő alatt fenn áll, de mivel nem fizetnek utánam ez alatt az idő alatt semmilyen járulékot, azt mondták nem lesz akadálya hogy az új munkahelyen elkezdhessek dolgozni. Csak biztos ami biztos szeretnék itt is érdeklődni, hogy valóban nem lesz-e ebből semmiféle probléma az új munkahely részéről, kezdhetek-e náluk rögtön dolgozni. Papírjaimat már megkaptam mindet, tehát azokat tudom vinni igazolni hogy ez a 30 nap igazából formaság, hogy kikerüljük a felmondási időt, és a 30 nap letelte után valóban nem fog tovább foglalkoztatni az előző munkahelyem.
2010. szept. 23. 14:16
Fizetés nélküli szabadság alatt elkezdhetek dolgozni az új munkahelyemen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook