Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fizet a Facebook? fórum

Fizet a Facebook? (beszélgetős fórum)


15. sanyinak (válaszként erre: 1. - Papesz)
2023. jan. 5. 20:27
14. nilem023 (válaszként erre: 11. - Papesz)
2023. jan. 5. 18:22
Hidd el engem sem tudnak semmilyen dumával meggyőzni. Ha már kezdik a tolakodó tukmálást le is állítom őket.
13. Papesz (válaszként erre: 2. - 80ASIQ)
2023. jan. 5. 17:28
Jól tetted! Amit nem akarsz, azt ne csináld! Mindenki élje a saját életét, és ne függjön senkitől se! Mondani lehet sokmindent, de én vagy elhiszem, vagy nem! Mindenki azt csinál, amit akar, ameddig nem árt a másik embernek!
12. Papesz (válaszként erre: 3. - 80ASIQ)
2023. jan. 5. 17:24
Ez jó szöveg! Tényleg, ha olyan nagy üzlet lenni valami, akkor mindenki azt csinálná! Ugye?
11. Papesz (válaszként erre: 4. - Nilem023)
2023. jan. 5. 17:22
Hello, engem hiába csalogat be akárki is, akármibe is, nálam fölösleges próbálkozni neki! Mert én már sokféle dolgokat hallottam, és tapasztaltam is őket!
10. Papesz (válaszként erre: 5. - Tulipán***)
2023. jan. 5. 17:20
Hello, lehet hogy igazad van, nem tudom! A youtube az nagyon kevés pénzt fizet mostanában, mert a google megváltoztatta a fizetési kategóriát! Tehát több ezer nézettség+ like-ok után fizet majd valamikor!
9. Papesz (válaszként erre: 6. - Janosom1)
2023. jan. 5. 17:16
Hello, köszi hogy leírtad ezeket, igazad van! Én is még eddig csak a csalókat találtam meg, sajnos! Pont ezmiatt írtam ide ezt a témát! Remélem hogy evvel a témával változna a helyzet!
8. nilem023 (válaszként erre: 7. - 80ASIQ)
2023. jan. 5. 12:38
Igen egyről beszélünk.
7. 80ASIQ (válaszként erre: 4. - Nilem023)
2023. jan. 5. 10:04
Nem olvastam végig amit erről írnak, az ilyesmitől herótom van! Mindenesetre ez valami olyasmi mint az Amway, amikor háztartási vegyszereket próbáltak értékesíteni illetve valami ügynökfélének bevonni. Ha jól értelmezem.
2023. jan. 5. 08:06
2010-től számtalan netes munkát végeztem 99%-ban kamu volt az egész!Rengeteg időt vesztettem ezekkel nem beszélve a befizetős befektetős munkákról ahol nagyon sok pénzt veszitettem.Összességében hatalamas csalások történnek az internetes munkákban.Sajnos nincs szankció, nincs büntetés mert ha volna bizonyára nem hülyitenék annyian az embereket.
5. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Papesz)
2023. jan. 5. 01:52
Én elképzelhetőnek tartom. Úgy tudom, hgoy a Youtube az tényleg fizet egy bizonyos számú megnézett videó után, a FB meg nagyjából ugyan arra a kaptafára megy. Szóval nincsenek konkrét infóim de igen, el tudom képzelni, hogy tényleg kap pénzt a követők után. Elvileg az egész rendszer erre épül, hogy az emberek egymást kövessék, a kattintgatások száma az oldalon, stb. Szóval szerintem simán lehet, hogy ekkora követő táborral fizetnek valakinek. Persze az is elképzelhető, hogy ugyan fizetnek az ilyen embereknek, de az ismerősöd nem tartozik közéjük.
4. nilem023 (válaszként erre: 2. - 80ASIQ)
2023. jan. 4. 20:14
Az MLM rendszerbe szeretett volna becsalni valószínű!
3. 80ASIQ (válaszként erre: 2. - 80ASIQ)
2023. jan. 4. 19:39
Ki tudja, mekkora bolttól estem el!
2. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Papesz)
2023. jan. 4. 19:24
Én nem tudom, de volt egy ismerősöm, aki minden nap üzent nekem, hogy lépjek be ide, lépjek be oda, szabás-varrás körbe, meg tudom is én mibe. Mondom neki, hogy nem lehetne-e engem mellőzni, mert zavar, hogy állandóan be akar léptetni valamibe? Mondja, neki ezért fizetnek és minél több embert tud elcsábítani, annál többet kap. Határ a csillagos ég. De ha zavar, töröljem. Jó, rendben! Töröltem.
2023. jan. 4. 16:00
Egyik ismerősöm ilyeneket talált ki múltkor hogy ő neki fizet a faceb. 80 ezer FT.ot, mindegyik hónapban! Azért mert őt már 10 ezer emberek követik! Ezen kívül még ilyent nem hallottam! Ezt nem akarom elhinni! Főleg azért nem, mert pont ő volt fölháborodva azmiatt, mert hogy őt milyen jogon követik az idegenek a facen! Szóval ez ellentmondásos ügy! Hogyan, és hol fizetnek neki? Miért követik őt olyan sokan? Miket csinált hogy ennyire népszerű lett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook